Legenda podziemia wydaje album w wytwórni Szpaka! Zamów preorder „Wschodu Końca” Karwana


14 listopada 2020

Podziel się newsem:

Szpaku i jego wytwórnia GUGU rosną w siłę. To właśnie tam ukaże się najnowszy krążek legendy polskiego podziemia. Wraz z premierą nowego klipu wystartował także preorder krążka.

GUGU rośnie w siłę

Pod koniec 2019 roku, Szpaku oznajmił, że startuje z własnym labelem. GUGU miało być nie tylko kanałem z nową muzyką, ale także movementem łączącym świat horroru ze światem baśni i muzyki.

Decyzja Szpaka o odłączeniu się od Biura Ochrony Rapu przez wiele miesięcy była szeroko komentowana przez internautów. Pojawiły się nawet głosy, że pomiędzy nim, a Paluchem jest jakaś zła krew. Szczególnie w momencie, gdy Szpaku zdecydował się na dołączenie do chillwagonu.

szpaku

Wracając jednak do GUGU. Pierwszym albumem, który ukazał się nakładem nowej wytwórni, były Dzieci Duchy. Krążek powstał we współpracy z Kubim Producentem i aktualnie dzierży status Złotej Płyty. Podobnie jak kolejny krążek Szpaka, zatytułowany Różowa Pantera. Wydawnictwo na ponad 70 dni przed swoją premierą, pokryło się złotym kruszcem.

Szpaku – Dzieci Duchy – odsłuch albumu

Oprócz Szpaka, w wytwórni znalazło się także miejsce dla Chivasa, Rolexa, oraz młodegoskinny’ego. Jednakże największe poruszenie wywołało dołączenie do labelu legendy polskiego podziemia – Karwana.

Karwan w „rodzinie GUGU”

Karwan to niekwestionowany weteran polskiego rapowego undergroundu. Jego zwrotki możecie znaleźć chociażby na legendarnym Materiale Producenckim Quiza, a na jego dwóch nielegalnie wydanych krążkach udzielili się między innymi W.E.N.A., Ras, czy Laikike1. Ponadto, Karwan odpowiada między innymi za pchnięcie do przodu kariery Jana-rapowanie. To właśnie na jego kanale pojawiały się jego pierwsze utwory.

Quiz feat. Karwan – Pozmieniało się Dookoła

Charakterystycznym elementem jego nawijki była przede wszystkim szczerość i wyjątkowe flow, które aż pękało w szwach od wielokrotnych rymów, którymi Karwan rzucał w swoich kawałkach. Coś jednak poszło nie tak, bowiem raper nie znalazł się nigdy w dużej wytwórni, a słuch o nim zaczął powoli zanikać.

Karwan feat LaikIke1 – Coś się Kończy

Wszystko jednak zmierza ku lepszemu i niebawem otrzymamy legalny krążek od Karwana, bowiem raper dołączył niedawno do nowej wytwórni Szpaka. Ruch na pewno jest zaskakujący. Karwan był ostatnią osobą, którą wielu widziałoby w labelu Szpaka. Jednak ja z tego faktu jestem bardzo zadowolony, ponieważ KRW to bardzo wartościowy i zasłużony zawodnik dla polskiej sceny.

11 listopada otrzymaliśmy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Karwana pod tytułem Wschód Końca. Znajdziemy na niej 14 nowych numerów, o których brzmienie zadbali najlepsi producenci młodego pokolenia. Nie zabraknie też ciekawych gości, jednakże nie zostali oni jeszcze ujawnieni.

Tak samo jak data premiery, lecz wydawnictwa należy się spodziewać nie wcześniej niż na początku 2021 roku. Preorder albumu możecie zamówić bezpośrednio ze strony gugushop.pl.

Karwan feat. Szpaku – Wschód Końca

Szpaku i jego wytwórnia GUGU rosną w siłę. To właśnie tam ukaże się najnowszy krążek legendy polskiego podziemia. Wraz z premierą nowego klipu wystartował także preorder krążka. GUGU rośnie w siłę Pod koniec 2019 roku, Szpaku oznajmił, że startuje z własnym labelem. GUGU miało być nie tylko kanałem z nową muzyką, ale także movementem łączącym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →