Sarius zdradza kolejne szczegóły albumu „Antihype 2”

Podziel się newsem:

Sarius nie zwalnia tempa promocji swojego nadchodzącego albumu Antihype 2. Raper zdradził właśnie kolejnych gości, których na nim usłyszymy.

Sarius powraca z albumem Antihype 2

W czerwcu szykuje nam się jedna z najgorętszych tegorocznych premier w polskim rapie. Z nowym krążkiem powraca bowiem Sarius, cofając się tym samym do ery swojego kultowego albumu Antihype, który paradoksalnie przyniósł mu największy hype. Czas na rozdział drugi.

Z początku bardzo tajemniczy i nieco zwodzący swoich fanów Sarius zdradził już całkiem sporo szczegółów swojego nadchodzącego wydawnictwa. Przede wszystkim znamy jego płonącą okładkę, która prezentuje się następująco:

Sarius Antihype 2 goście
Sarius – „Antihype 2”, okładka albumu

Wciąż nie znamy jednak pełnej tracklisty i dokładnej daty premiery krążka Antihype 2. Jednak w zamian za to, Sarius raz po raz częstuje nas nowymi singlami zwiastującymi to wydawnictwo. I tak otrzymaliśmy już Białego Lwa, Zapomnij o Mnie z gościnną zwrotką Szpaka oraz Ogień W Żyłach z udziałem Baranovskiego.

Sarius feat. BARANOVSKI – Ogień W Żyłach

Tau, HVZX, TPS i inni na nowym albumie Sariusa

Na fali dobrego odbioru tych kawałków raper postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradził kolejnych gości, którzy uświetnią swoim udziałem tracklistę albumu Antihype 2. Wśród nich znajdą się Tau, duet HVZX oraz TPS, a na tym się nie skończy! Sam Sarius pisze o tych współpracach:

Duet HVZX to nie tylko uzdolnieni producenci, ale i wokaliści i raperzy, którzy pojawią się w jednym z kawałków! Z TPSem zrobiliśmy mocny hołd dla naszych rodzinnych miast, a TAU wsparł mnie w bardzo życiowym utworze… To nie koniec gości.

Raper podzielił się również pełną listą producentów, którzy dołożyli swoją cegiełkę do brzmienia albumu Antihype 2. Poza Czarnym HIFI, @atutowym, oraz HVZX na płycie usłyszymy również dr ap, Jacona, Louisa Villaina, Magierę, Nocnego, PSR i Worek x I’Scream.

Sarius Antihype 2 goście
Sarius – „Antihype 2”, producenci

Wygląda na to, że Antihype 2 będzie najbardziej obfitym w gościnki albumem spod warsztatu – do tej pory raczej stroniącego od gości na swoich płytach – Sariusa. Album możecie wciąż zamawiać w preorderowej wersji na oficjalnej stronie rapera.

Sarius – Miejski Hip Hop Festiwal – bilety

Sarius już wkrótce wystąpi na koncertach w Kołobrzegu i Koszalinie w ramach Miejskiego Hip-Hop Festivawalu. Wejściówki na wydarzenie możecie nabyć na stronie Biletomat.pl.

Sarius nie zwalnia tempa promocji swojego nadchodzącego albumu Antihype 2. Raper zdradził właśnie kolejnych gości, których na nim usłyszymy. Sarius powraca z albumem Antihype 2 W czerwcu szykuje nam się jedna z najgorętszych tegorocznych premier w polskim rapie. Z nowym krążkiem powraca bowiem Sarius, cofając się tym samym do ery swojego kultowego albumu Antihype, który […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Sarius | Miejski Hip Hop Festiwal 2020

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →