Wraca stary Sarius z singlem „Biały Lew” zapowiadającym krążek „Antihype 2”


06 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Primaaprilisowy żart trzymał się Sariusa aż do dziś. Raper właśnie zaprezentował singiel Biały Lew, a wraz z nim – nową okładkę Antihype 2.

Sarius prezentuje właściwą okładkę albumu Antihype 2

Gdy 1 kwietnia Sarius wystartował z preorderem swojego nowego albumu Antihype 2, przeprowadziłam małe dochodzenie, bo coś mi tu nie grało. Przede wszystkim chwytliwa i rzucająca się w oczy, choć zupełnie niepasująca do Sariusa i tego, co raper prezentował do tej pory, różowa i przesłodzona okładka.

Faktycznie artysta postanowił nieco zabawić się z fanami i dziś podzielił się właściwą wersją okładki swojej nadchodzącej płyty, zatytułowanej Antihype 2 – zdecydowanie bardziej mroczną, na której tuż za Sariusem widzimy płonący baner z wcześniejszą, kolorową obwolutą krążka.

Sarius Biały Lew Antihype 2
Sarius – Antihype 2, okładka albumu

Sarius to Biały Lew. Raper dzieli się pierwszym singlem zapowiadającym Antihype 2

Wszystko zaczęło się jednak w klipie do singla Biały Lew – pierwszego numeru zwiastującego album Antihype 2, który z pewnością nie ma nic wspomnianego z radosną lukrowością. W pierwszych scenach obserwujemy bowiem Sariusa, który sam spektakularnie podpala wspomniany baner, rzucając w niego koktajlem Mołotowa. Dalej, raper dobitnie rozlicza się ze swoimi doświadczeniami na równie mocnym bicie od @atutowego.

W opisie utworu czytamy:

Tytułowe, unikatowe zwierzę, tak jak i sam Artysta, przebyło długą, krętą i znajdującą się na uboczu drogę. Drogę, której kierunek wyznaczany był poprzez indywidualne podejście do świata i otaczających go ludzi. Drogę, której śladów próżno poszukiwać.

Antihype 2 nadchodzi. Preorder nowego albumu Sariusa

Dodatkowo, Sarius skomentował na swoim Facebooku całą akcję promocyjną albumu Antihype 2:

Jeżeli myśleliście, ze będzie różowo i słodko, to przepraszam, ale dobrze już wiecie, że lubię sprawiać niespodzianki. Okładka, która tak Was zdziwiła, będzie dostępna w kolekcjonerskim wydaniu jako obwoluta. Pod nią znajdziecie właściwy cover, który myślę, że zdecydowanie lepiej oddaje moje podejście. Co zrobicie ze słodką okładką – to Wasza sprawa. Nic nie sugeruję, ale obejrzyjcie klip i zobaczcie, co zrobiłem z nią ja.

W ciągu doby raper sprzedał aż 2500 egzemplarzy preorderu płyty. Album Antihype 2 z nową okładką można wciąż zamawiać na stronie antihype.pl. Zaklepcie również swój krążek!

Primaaprilisowy żart trzymał się Sariusa aż do dziś. Raper właśnie zaprezentował singiel Biały Lew, a wraz z nim – nową okładkę Antihype 2. Sarius prezentuje właściwą okładkę albumu Antihype 2 Gdy 1 kwietnia Sarius wystartował z preorderem swojego nowego albumu Antihype 2, przeprowadziłam małe dochodzenie, bo coś mi tu nie grało. Przede wszystkim chwytliwa i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →