Czarny HIFI i Małpa o tym, że wszystko się zmienia


29 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Czarny HIFI wykonuje swój ostatni muzyczny taniec – przynajmniej, jeśli chodzi o płyty producenckie. Teraz do duetu zaprosił Małpę.

Spodziewana współpraca

Na początku tego roku, a dokładniej 5 stycznia, na facebookowym profilu Czarnego pojawiło się zdjęcie, które sygnalizowało, że już niebawem możemy usłyszeć jego kawałek z toruńskim raperem. W końcu zostało zrobione w studiu i miało hashtag „idzie nowe”. Było również wiadomo, że producent szykuje się do wydania ostatniej części trylogii beatmakerskiej, która mocno wryła się w pamięć słuchaczy, przynosząc naszemu rapowi kilka klasyków.

Nikt jednak nie spodziewał się, że ten wspólny utwór będzie częścią czegoś większego niż ewentualnie krążek dawnego członka składu HIFI Banda. A tak się właśnie stało, o czym dowiedzieliśmy się za sprawą premiery nowego numeru w serwisie YouTube.

Czarny HIFI feat. Pezet – Niedopowiedzenia

Klasyka odkryta na nowo

Nim jednak powiemy o szerszym aspekcie promocyjnym, najpierw przejdźmy do muzyki. Już teraz można śmiało powiedzieć, że za sprawą Nie Wziąłem Się Znikąd dostaliśmy jeden z najbardziej pogodnych, pozytywnych bitów tego roku. Jego sznyt dobrze współgra z linijkami Małpy, rapera, który w ostatnich latach nie udziela się z częstotliwością znaną z ruchów najpopularniejszych MC’s polskiej sceny. Ten track to zarazem statement mówiący: nie wolno zapominać o korzeniach, ale trzeba pamiętać, że ciągłe zmiany są normalne, pozwalają nam docenić stare i iść do przodu.

Jak mówi sam nawijacz: kiedyś rządził Eldoka, teraz Bedoes i w sumie nie ma w tym nic złego. Nowość to zarazem część kampanii marki Metaxa o nazwie Odkrywcy klasyki, która zachęca do tego, by ponownie odkrywać źródła z dawnych lat. Przekaz został wsparty bardzo estetycznym, nieco abstrakcyjnym klipem, który możecie zobaczyć poniżej.

Czarny HIFI feat. Małpa – Nie Wziąłem Się Znikąd

Materiał za kilka miesięcy

Dosłownie wczoraj informowaliśmy was, że ostatnia producencka płyta Czarnego, zatytułowana Jeśli coś się stanie…, ukaże się 15 października tego roku nakładem Def Jam Recordings Poland. Już teraz wiemy, że na krążku znajdą się goście w osobach wspomnianego Małpy, Bonsona, Skipa, Sobla, Young Igiego, Ero, Piha, Tymka, Qrego, Zalii, Sariusa, czy Mikołaja Trzaski. Jak kończyć to z przytupem, więc czekamy na kolejne youtube’owe wloty!

Czarny HIFI - Jeśli coś się stanie... - okładka
Czarny HIFI – Jeśli coś się stanie… – okładka

Czarny HIFI wykonuje swój ostatni muzyczny taniec – przynajmniej, jeśli chodzi o płyty producenckie. Teraz do duetu zaprosił Małpę. Spodziewana współpraca Na początku tego roku, a dokładniej 5 stycznia, na facebookowym profilu Czarnego pojawiło się zdjęcie, które sygnalizowało, że już niebawem możemy usłyszeć jego kawałek z toruńskim raperem. W końcu zostało zrobione w studiu i […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →