Sitek i Waldemar Kasta we wspólnym singlu

Podziel się newsem:

Sitek kontynuuje singlową ofensywę. Tym razem otrzymaliśmy klip do numeru Filar, w którym słyszymy legendę polskiego hip-hopu – Waldemara Kastę.

MVP to Kasta!

Filar, to już 4. singiel z nadchodzącego i długo wyczekiwanego albumu Sitka pod tytułem Nowy Vibe. Raper z singla na singiel coraz bardziej się rozkręca. Jednak w najnowszym utworze całe show skrada mu zaproszony gość, a jest nim Waldemar Kasta.

Wydawać się mogło, że Kasta odwiesił mikrofon studyjny na statyw i zamienił go na ten konferansjerski. Raper obecnie związany jest z federacją KSW, gdzie pełni rolę dyrektora artystycznego, a także prowadzącego.

Kasta to bez wątpienia filar i żywa legenda polskiej sceny hip-hopowej. Współpracował między innymi z takimi raperami jak Tede, donGURALesko czy chociażby z Trzecim Wymiarem.

I pomimo faktu, że jego ostatni solowy długogrający krążek ukazał się w 2011 roku, a ostatnie ślady muzyczne znaleźć możemy w okolicach 2015 roku, to w najnowszym singlu Sitka pokazał, że przerwa od nagrywek nie zrobiła na nim najmniejszego wrażenia.

Sitek feat. Kasta – Filar

Natomiast sam singiel, to mocny drillowy kawałek wyprodukowany przez Olka i o ile nawijka Sitka na takim bicie nie jest zaskoczeniem, tak samego Kasty już tak. Jednak nie jest to jego pierwsze zetknięcie z drillem. Bowiem Wall-E w ramach akcji #Hot16Challenge2 także rapował w tym stylu. Mam pewne przeczucie mi się, że Filar, nie jest ostatnim numerem, w którym usłyszymy Kastę rapującego pod drill.

Kasta – #Hot16Challenge2

Sitek – Nowy Vibe – premiera 18.09.2020

Tak jak pisałem na samym początku, Filar, to czwarty singiel z nadchodzącego albumu Sitka pod tytułem Nowy Vibe. Wrocławski raper tym albumem chce przypomnieć słuchaczom o swojej obecności i na stałe wbić się do czołówki polskiego rapu.

Sitek – Syzyf

Udostępnione do tej pory single pokazują, że Sitek dalej ma w sobie ten sznyt i pazur, jednak czy to wystarczy, aby najnowszy krążek osiągnął sukces? Na to przyjdzie nam poczekać do 18 września, kiedy to wydawnictwo ujrzy światło dzienne. Natomiast Wy możecie już zamawiać preorder krążka ze strony nowyvibe.pl.

Na krążku oprócz Kasty i Sariusa usłyszymy także Gedza, a także JNR-a.

Sitek feat. Sarius – Co Chcą Zrobić

Sitek kontynuuje singlową ofensywę. Tym razem otrzymaliśmy klip do numeru Filar, w którym słyszymy legendę polskiego hip-hopu – Waldemara Kastę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →