Czy Sitek ma jeszcze szanse na powrót do czołówki sceny? Raper rusza z preorderem nowego albumu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sitek przez wielu określany jest mianem rapera, który kolokwialnie mówiąc "przespał" swój moment. Natomiast on potwierdza, że nie złożył jeszcze broni, czego potwierdzeniem ma być nowy album.

Powrót po 4 latach

Swojego czasu Sitek, był raperem, z którym każdy raper chciał nagrywać. Jego utwory kręciły ogromne wyniki, a wydane w 2016 toku Wielkie Sny sprzedały się w nakładzie ponad 40 tysięcy egzemplarzy. Jednak pomimo sporej liczby sprzedanych płyt i hitowych singli wielu twierdziło, że krążek ukazał się kilka lat za późno, a sam raper przespał swoją karierę.

Sitek feat Tede – Moja Natura

Sitek bez wątpienia ma warsztat, flow i luz, którego pozazdrościć może mu wielu topowych raperów. Lecz chimeryczność i brak konsekwencji, którą zarzucają mu jego fani spowodowały, że o Sitku mówi się w kontekście rapera, któremu nie do końca wyszło.

sitek - Nowy Vibe - okładka albumu
Sitek – Nowy Vibe – okładka albumu

To wszystko ma się zmienić już niedługo, a wszystko za sprawą nowego albumu. Sam raper oznajmia, że interesuje go przede wszystkim powrót na szczyt.

Pierwszym strzałem było Mango, lecz po premierze singla na Sitka wylało się sporo krytyki, jakoby raper zatracił charyzmę i butność. Natomiast najnowszy singiel – Syzyf, to mocny statement dotyczący krytyki związanej z poprzednim numerem i potwierdzenie chęci o podbiciu sceny.

Sitek – Syzyf

Nowy Vibe początkowo miał ukazać się przed wakacjami, o czym pisaliśmy tutaj. Jednak premiera albumu została przesunięta na wrzesień. Oprócz drugiego singla, poznaliśmy także listę gości, których usłyszymy na albumie. Pojawią się na nim takie ksywki jak Gedz, Sarius, JNR, YP, a także dawno nie słyszany Kasta. Natomiast za produkcję Nowego Vibe’u odpowiadają czołówki producenci, między innymi Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, LOAA, Johnny Beats, CatchUp i Olek.

Krążek Sitka możecie zamawiać ze strony nowyvibe.pl

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.