kadr z teledysku „Robinson Crusoe”

Sitek dryfuje w nowym singlu jak „Robinson Crusoe”


22 września 2022

Podziel się newsem:

Sitek opublikował kolejny singiel. Nowości od rapera nie oznaczają jednak, że prędko otrzymamy od niego kolejny album.

Sitek dryfuje jak Robinson Crusoe

Dziś na kanale Sitka zadebiutował nowy singiel wrocławianina zatytułowany Robinson Crusoe. Za produkcję bitu w utworze odpowiada duet producencki Voskovy, z którymi raper współpracuje od lat. Mix i mastering wykonał Marek Dulewicz, natomiast teledysk wyprodukowała ekipa Mzq Media.

Sitek – Robinson Crusoe

Zobacz: Polski słuchacz nie nauczył się czekać, czyli dlaczego nie czekam na powrót Kubana [opinia]

W ostatnim czasie tempo Sitka nie jest zbyt intensywne, a dzisiejsza premiera nie zwiastuje zmian. Raper nie wspomniał na razie o żadnym projekcie, jednak serwis Glamrap, powołując się na słowa wrocławskiego nawijacza, sugeruje, że artysta skupi się przede wszystkim na publikacji pojedynczych singli.

Ostatnią premierą od Sitka, którą otrzymaliśmy przed premierą Robinsona Crusoe, był Mój świat opublikowany niemal pół roku temu, tj. 25 marca. Teledysk do singla obejrzano od tego momentu ponad ćwierć miliona razy.

To co obecnie dzieje się za naszą granicą powoduje, że muzyka schodzi na dalszy plan. Ostatnie tygodnie spędziłem jednak w studio nagrywając nowe kawałki i już niebawem usłyszycie coś ode mnie. Nowy numer to w pewnym sensie moje oczyszczenie, którego potrzebuje, żeby zacząć nowy rozdział

– pisał raper kilka dni przed premierą singla Mój świat (pisownia oryginalna).

Sitek – Mój świat

Minęły dwa lata od ostatniej płyty

Obecnie dyskografia Sitka składa się z dwóch wydawnictw. Wielkie sny, czyli długo wyczekiwany debiutancki album, ukazał się w 2016 roku. W marcu 2017 Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi Platynową Płytę za sprzedaż ponad trzydziestu tysięcy egzemplarzy.

Następca Wielkich snów, czyli Nowy Vibe, trafił na rynek 18 września 2020. Wydawnictwo składające się z czternastu piosenek promowały m.in. takie single, jak Syzyf, Filar czy Snajper.

Sitek – Nowy Vibe – odsłuch albumu

Sitek opublikował kolejny singiel. Nowości od rapera nie oznaczają jednak, że prędko otrzymamy od niego kolejny album. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →