Materiały prasowe

Nowy singiel Sitka – sprawdź „Mój świat”

Podziel się newsem:

Na oficjalny kanał youtubowy Sitka wleciał dziś jego nowy numer o nazwie Mój Świat. Jest to pierwszy track rapera opublikowany po dość długiej przerwie wydawniczej. Sprawdź szczegóły!

Sitek – Mój świat

Bit do kawałka wyprodukował SHDØW.

Sitek ogłasza wielki powrót

Siema mordeczki wiem, że przez jakiś czas była cisza z mojej strony, ale straciłem zajawkę na dalsze działania. Moja ostatnia płyta wyszła w trakcie pandemii przez co nie miałem nawet szansy spotkać się z Wami na koncertach, które zawsze dawały mi najwięcej frajdy. To co obecnie dzieje się za naszą granicą powoduje, że muzyka schodzi na dalszy plan. Ostatnie tygodnie spędziłem jednak w studio nagrywając nowe kawałki i już niebawem usłyszycie coś ode mnie. Nowy numer to w pewnym sensie moje oczyszczenie, którego potrzebuje, żeby zacząć nowy rozdział.

– napisał raper na swoim Instagramie

Przez jakiś czas kariera Sitka rozwijała się naprawdę prężnie – doczekał się statusu platyny za swój debiutancki album, a singiel Chcemy być wyżej uzyskał od ZPAV-u diamentowe wyróżnienie. Mimo to zwykło się mówić o nim jako o raperze, który „przespał swoje pięć minut”. Szerzej na ten temat wypowiedzieliśmy się w tym artykule. Rzeczywiście, Sitek na dość długi czas zamilkł muzycznie, o czym wspomniał w powyżej wypowiedzi. Jego ostatni singiel mieliśmy okazję usłyszeć w 2021, album natomiast opublikował w 2020. Wydawnictwo nosiło tytuł Nowy Vibe.

Ostatnia płyta Sitka

Nowy Vibe to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster. Tytuł materiału nie jest przypadkowy, pokazuje progres Sitka na wszystkich artystycznych polach. Nowy Vibe to dojrzałość, to otwarcie się na nową muzykę, to odwaga, która pcha do zmian.

Na nowym krążku każdy znajdzie coś dla siebie, materiał obfituje w potężne bangery jak Snajper czy Idę jak, które przeplatają się życiowymi i osobistymi wersami np. w otwierającym utworze Syzyf, Stres czy Czuję się całkiem.

– zapowiadali wydawcy

Nowy Vibe – odsłuch albumu

Na oficjalny kanał youtubowy Sitka wleciał dziś jego nowy numer o nazwie Mój Świat. Jest to pierwszy track rapera opublikowany po dość długiej przerwie wydawniczej. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →