Sitek zdradził tytuł nowego albumu i opublikował kolejny singiel


12 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sitek powraca po chwilowej ciszy, która spowodowana była pracą nad nowym, nadchodzącym albumem. Sprawdźcie szczegóły dotyczące nowego krążka.

Tuż przed wakacjami dowiemy się czym jest Nowy Vibe

W 2016 roku swoją premierę miał długo wyczekiwany pierwszy solowy album wrocławskiego rapera zatytułowany Wielkie Sny. Długa praca nad albumem ostatecznie opłaciła się Sitkowi, ponieważ krążek pokrył się platyną.

Na Wielkich Snach znalazły się chociażby takie utwory jak Chcemy być wyżej, czy Pomóż mi wstać. Jeżeli chodzi o pierwszy z nich, to został on zinterpretowany i odświeżony przez Sokoła w ramach akcji Projekt Tymczasem.

Sitek – Chcemy być wyżej

Natomiast na nową płytę wrocławskiego rapera będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Krążek ma ukazać się tuż przed wakacjami. Znając Sitka, termin premiery nie jest przypadkowy, a na płycie będziemy mogli spodziewać się kilku wakacyjnych numerów. Jeżeli chodzi o preorder, to ten prawdopodobnie ruszy już w marcu.

Do sieci trafił właśnie drugi singiel zapowiadający Nowy Vibe, zatytułowany Mango. Za klip odpowiada dobrze znana i ceniona w środowisku ekipa HDSCVM, która w przeszłości realizowała teledyski między innymi dla Quebonafide, Gedza, czy chociażby Malika Montany. Za bit do Mango odpowiada SoSpecial. Wrocławski raper zdradził, że gdy tylko usłyszał podkład do tego kawałka, od razu wiedział co dokładnie chce pod niego napisać. Sprawdźcie jaki jest efekt końcowy współpracy Sitka i SoSpecial’a.

Sitek
kadr z klipu

Sitek – Mango

Bilety na koncerty Hip-Hop

Co prawda na ten moment Sitek nie ujawnił żadnych szczegółów na temat swojej trasy koncertowej. Wy natomiast możecie zaopatrzyć się w bilety na całą masę hip-hopowych koncertów. Wejściówki znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.