donGURALesko z premierowym materiałem rusza w jesienną trasę koncertową


22 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W tym roku ukazały się dwa nowe wydawnictwa poznańskiego rapera - album Latające Ryby oraz mixtape Miłość, szmaragd i krokodyl. Nowego materiału będzie można posłuchać na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej donGURALesko. Sprawdźcie, gdzie się pojawi.

Rok 2019 przyniósł mnóstwo nowości od donGURALesko. Raper w marcu wypuścił mixtape Miłość, szmaragd i krokodyl, który stworzył wspólnie z Mattheo.

donGURALesko & Matheo – Teraz

Na początku czerwca z kolei ukazał się jego dziesiąty album studyjny – Latające Ryby, który w przeciwieństwie do mixtape’u, podejmuje znacznie poważniejsze tematy.

donGURALesko – Nie ma takiej ceny

Niebawem raper wyruszy w trasę promującą oba wydawnictwa, która obejmie klubowe koncerty w największych polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie będzie można go spotkać.

donGURALesko – jesienna trasa koncertowa

27.09. – Gdańsk, Klub Medyk
28.09. – Poznań, Klub 9stóp
04.10. – Łódź, SODA Underground Stage
05.10. – Warszawa, IKSRA Pole Mokotowskie
11.10. – Kraków, Klub Studencki Żaczek
12.10. – Wrocław, Akademia CLUB

Wcześniej, 7 września, poznańskiego rapera będzie można zobaczyć podczas Wyspa Wisła Rap Festival 2019 w Stężycy, który w tym roku odbędzie się po raz pierwszy. Bilety kupicie na stronie Biletomat.pl.


donGURALesko – Ani słowa bez nas – koncert przed Pałacem Kultury i Nauki

W tym roku raper wziął również udział w akcji Ani słowa bez nas, która został zorganizowana z okazji 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. W jej ramach donGURALesko stworzył utwór – 20, na podstawie eseju profesora Snydera O tyranii. Dwadzieścia lekcji z XX wieku.

Premierowy koncert akcji odbył się 2 czerwca na Placu Wolności w Poznaniu. Kolejna okazja, żeby wziąć w nim udział, już w przyszły weekend.

Koncert odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 21:00 na Placu Defilad w Warszawie. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wyspa Wisła Rap Festival 2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.