Gedz i LOAA zapowiadają wspólny album producencki. Premiera już w sierpniu

Podziel się newsem:

Nie od dziś wiadomo, że Gedz to nie tylko raper, ale także świetny producent. Dziś wystartował preorder jego kolejnego producenckiego albumu, który stworzył razem z LOAA, jako duet 808bros.

Your Neck May Hurt – album wykraczający poza obecne trendy

Debiutancki album 808bros, czyli duetu GedzLOAA, to efekt blisko 4 letniej współpracy, podczas której duet dostarczał bity dla czołówki polskiej sceny hip-hopowej. Na ich bitach nawijali między innymi Rado i Astek z Dwóch Sławów, OKI, czy Kizo.

Całe doświadczenie, zdobyte przez lata, zaowocowało wspólnym albumem, który ma być materiałem jakiego jeszcze na polskiej scenie muzycznej nie było. Energiczny sound design, szybka rytmika i charakterystyczne sample wokalne – tego właśnie możemy się spodziewać po odsłuchu YNMH.

Samo wydawnictwo było zapowiadane już od dłuższego czasu, czy to przez instastory Gedza, czy pojedyncze wpisy na Facebooku. W piątek światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z debiutanckiego krążka 808bros.

808bros – I’M DIFFERENT

Wraz z premierą singla, ruszył także preorder YNMH, a także sprzedaż merchu związanego z albumem. Wszystko to znajdziecie na stronie nnjl.pl. Premiera krążka przewidziana jest na 8 sierpnia.

gedz, 808 bros
808bros – Your Neck May Hurt – okładka albumu

Człowiek renesansu

Jak wiadomo nie od dziś, Gedz oprócz posiadania nietuzinkowych skillsów jako raper, jest także wziętym producentem. Na swoim koncie ma już album producencki, który światło dzienne ujrzał pomiędzy AMEBĄ i 24365. Na Limitless808 Gedz przelał na dźwięk, całą frustrację, której nie potrafił ubrać w słowa.

Ponadto, oprócz tworzenia duetu 808bros, Gedz działa także z FORXSTEM jako WiFi Boys. Jednak na album tego duetu przyjdzie nam chyba jeszcze poczekać

WiFi Boys – SORRY ごめんなさい

Ostatnim lirycznym albumem Gedza jest Bohema, która zebrała świetne recenzje wśród słuchaczy, co poskutkowało zdobyciem Złotej Płyty. Obecnie, oprócz nadchodzącej premiery YNMH, Gedz pracuje nad zapowiadanym od kilku lat albumem Stamina, który promuje singiel Urwis.

Gedz – Urwis

Nie od dziś wiadomo, że Gedz to nie tylko raper, ale także świetny producent. Dziś wystartował preorder jego kolejnego producenckiego albumu, który stworzył razem z LOAA, jako duet 808bros. Your Neck May Hurt – album wykraczający poza obecne trendy Debiutancki album 808bros, czyli duetu Gedz – LOAA, to efekt blisko 4 letniej współpracy, podczas której […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Gedz na MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2021

Biletomat.pl
od 170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →