fot. materiały prasowe/Dobrev Alexnadr/materiały prasowe

Polski akcent na najnowszym wydawnictwie Alyony Alyony i Jerry Heil. W jednym z utworów wystąpił Gedz


21 września 2022

Podziel się newsem:

Alyona Alyona i Jerry Heil niedawno wydały wspólny projekt. Jednym z gości obecnych na wydawnictwie jest Gedz. To nie pierwszy raz, kiedy szef NNJL spotyka się z ukraińską raperką.

Gedz gościem u Alyony Alyony i Jerry Heil

Pod koniec sierpnia w serwisach streamingowych zadebiutowała EP-ka Dai Boh (pol. Daj Boże) Alyony Alyony oraz Jerry Heil. Krążek, który ukazał się nakładem niemieckiego oddziału Columbia Records, składa się z czterech piosenek. Na projekcie pojawił się polski akcent. W singlu Viter viie wystąpił Gedz. Mix i mastering wykonał Stas Chornyy, a za muzykę odpowiadają Ivan Klymenko, Yana Shemaieva oraz Oleksandr Pryshliak. Oprócz Gedziuli na Dai Boh EP usłyszymy także niemiecką wokalistkę elę, łotewskiego rapera Ginger Mane’a oraz wokalistkę Monikę Liu, reprezentantkę Litwy podczas tegorocznej Eurowizji.

Zobacz: Alyona Alyona z Gedzem i Trill Pemem? Szykuje nam się bardzo mocna, międzynarodowa współpraca

W zeszłym tygodniu na kanale ukraińskiej raperki pojawił się teledysk do wspomnianego utworu. W filmie zawarto napisy zarówno w języku ukraińskim, jak i polskim oraz dodano wersję angielską.

Przyszedł czas, kiedy ukraińskie pieśni ludowe powinny być słyszane wszędzie – wśród ukraińskiej i europejskiej młodzieży. Gdy raz usłyszy się ludowe melodie z Bukowiny, nie można ich wyrzucić z głowy. Przenikają cię i docierają do samego serca

– czytamy w opisie singla.

Alyona Alyona x Jerry Heil feat. Gedz – Viter viie

To nie pierwszy raz, kiedy Gedziula współpracuje z raperką. Wcześniej artyści spotkali się w singlu Góry Kalusha. Wraz z nimi wystąpił wówczas Skip. Utwór zadebiutował w sierpniu zeszłego roku.

KALUSH feat. Alyona Alyona, Gedz, Skip – Góry

Alyona Alyona i Jerry Heil niedawno wydały wspólny projekt. Jednym z gości obecnych na wydawnictwie jest Gedz. To nie pierwszy raz, kiedy szef NNJL spotyka się z ukraińską raperką. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →