kadr z występu finałowego Kalush Orchestry na Eurowizji

Kalush Orchestra mocno promują się w Polsce


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Zwycięzcy tegorocznej edycji Eurowizji, Kalush Orchestra, bardzo dużą wagę przykładają do koncertowania i innych aktywności w Polsce.

Zwycięzcy Eurowizji bardzo aktywni w Polsce

Nie da się ukryć, że zwycięzcy tegorocznej edycji Eurowizji, Kalush Orchestra, bardzo mocno stawiają na promocję swojej muzyki w Polsce. Ciężko się jednak dziwić takiemu działaniu. Jeszcze przed ich wielkim triumfem w europejskim konkursie piosenki nagrali wspólny numer z Gedzem, Skipem, a także ukraińską raperka alyoną alyoną. Ostatnio na instastory zespołu pojawiło się zdjęcie ze studia, na którym możemy zobaczyć także Szpaka, więc wszystko wskazuje, że doczekamy się więcej gościnnych udziałów polskich raperów w utworach Kalush Orchestry. Artyści z Ukrainy nie ograniczają się jednak tylko do nagrywania z naszymi raperami. Byli w ostatnich miesiącach i wciąż będą bardzo aktywni koncertowo nad Wisłą. Podczas swojej trasy odwiedzili już Mrągowo, Szczecin i Kołobrzeg. W najbliższym czasie będzie ich można zobaczyć m.in. podczas gali Lech Polish Hip-Hop Awards 14 lipca w Płocku, a także podczas koncertu w Poznaniu 20 sierpnia.

Kalush Orchestra – Stefania

Kalush Orchestra zagrają w Poznaniu

Koncert Kalush Orchestry w Poznaniu będzie pierwszym w Polsce, po przerwie w koncertowaniu w naszym kraju spowodowanej występami w Sztokholmie i Monopoli. 20 sierpnia zwycięzcy Eurowizji zagrają na Zamku Cesarskim w Poznaniu. Będzie to idealna okazja, by usłyszeć na żywo Stefanię, a także przekonać się, co jeszcze w zanadrzu mają artyści z Ukrainy. Kto wie, może będzie to szansa, by usłyszeć przedpremierowo utwory nagrane z polskimi raperami? Warto przyjść i się przekonać. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Zwycięzcy tegorocznej edycji Eurowizji, Kalush Orchestra, bardzo dużą wagę przykładają do koncertowania i innych aktywności w Polsce. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Kalush Orchestra zagrają w Poznaniu!

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →