fot. Luca Bruno / AP Photo

Kalush Orchestra, zwycięzcy Eurowizji, zagrają w Polsce na Edison Festival 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wielkopolski festiwal Edison nie przestaje nas rozpieszczać. Oto kolejne, solidne ogłoszenie imprezy, a w nim — gwiazdy tegorocznej Eurowizji, Kalush Orchestra!

Edison Festival 2022 z kolejnym, mocnym ogłoszeniem. Kto zagra w Baranowie?

Wszystko wskazuje na to, że szykuje nam się najlepsza edycja w całej historii Edison Festival. Już dotychczasowy line-up imprezy prezentował się niezwykle imponująco. W podpoznańskim Baranowie zagrają bowiem Daria Zawiałow, Vito Bambino, Karaś/Rogucki, LemON, Martin Lange, Luna czy Jagoda Kret. To oczywiście nie wszystko, bo do tego składu właśnie dołączyły kolejne nazwiska!

Według najnowszego ogłoszenia, tegoroczną edycję Edison Festival uświetnią dodatkowo: Kaśka Sochacka, Mrozu, Rubens, Grzegorz Hyży, RAT KRU oraz Zalia. To jednak wciąż nie wszystko!

Kaśka Sochacka na Enea Edison Festival 2022
Kaśka Sochacka na Edison Festival 2022

Kalush Orchestra w Polsce! Zwycięzcy Eurowizji zagrają na Edison Fesitval

Organizatorzy wydarzenia przygotowali jeszcze jedno, wyjątkowe ogłoszenie, tak zwaną wisienkę na torcie. W lipcu w Polsce zagrają bowiem świeżo upieczeni zwycięzcy tegorocznej Eurowizji — zespół Kalush Orchestra!

Zobacz również: Ukraina na najwyższym miejscu podium. Eurowizja 2022 zakończona

Kalush Orchestra, zwycięzcy Eurowizji, zagrają w Polsce na Enea Edison Festival 2022
Kalush Orchestra na Edison Festival 2022

Kalush Orchestra – Stefania, (Eurowizja 2022), zobacz występ!

Edison Fesitval — kiedy i gdzie odbędzie się festiwal? Bilety

Jak sami widzicie — tego lata, w Baranowie szykują się dwa wyśmienite dni pełne muzycznych emocji, w towarzystwie artystów z najwyższej półki. Edison Festival 2022 odbędzie się w dniach 22 – 23 lipca w malowniczej scenerii Jeziora Kierskiego na terenie Best Western Hotel Edison w Baranowie pod Poznaniem. Nie może Was tam zabraknąć! Więcej informacji i bilety znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Kalush Orchestra, zwycięzcy Eurowizji, zagrają w Polsce na Enea Edison Festival 2022
Edison Festival 2022

Wielkopolski festiwal Edison nie przestaje nas rozpieszczać. Oto kolejne, solidne ogłoszenie imprezy, a w nim — gwiazdy tegorocznej Eurowizji, Kalush Orchestra! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Edison Festival 2022 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →