Czy Grzegorz Hyży to „Król nocy”? Sprawdź w nowym singlu


17 listopada 2020

Podziel się newsem:

Grzegorz Hyży powraca z nowościami jako Król nocy. Sprawdźcie jego nowy singiel, który zapowiada kolejny album artysty.

Grzegorz Hyży w formie. Artysta powraca z nowym singlem

Grzegorz Hyży umilił nam piątek trzynastego, który jak się okazuje, w towarzystwie nowej muzyki wcale nie musi być taki zły. Właśnie tego dnia swoją premierę miał najnowszy singiel wokalisty, który po trzech latach od wydania platynowego albumu Momenty powraca w nie mniej doskonałej formie.

Grzegorz Hyży – O pani!

Grzegorz Hyży czerpie inspiracje z brzmień lat 80.

Poprzedni album Hyżego przyniósł nam niejeden przebój, w tym oczywiście okupujący przez długie tygodnie listy przebojów hit O pani!. Zdaje się, że nie inaczej będzie w przypadku nowego wydawnictwa artysty, bowiem zapowiadający go singiel Król nocy, to prawdziwy, radiowy banger. Sam Grzegorz mówi o swoim najnowszym utworze:

Pierwsze skojarzenia mogą przywoływać klimat lat 80-tych, ale od początku założeniem było zrobienie tego w ultra nowoczesnym stylu. Większość dźwięków nagrywaliśmy na urządzeniach cyfrowych, ale zdarzyło się też korzystać z kilku analogów.

Grzegorz Hyży Król Nocy
Grzegorz Hyży – Król Nocy, okładka singla

Taki efekt udało mu się uzyskać w genialnym teamie producenckim, który stworzył z Michałem „Foxem” Królem, odpowiedzialnym chociażby za brzmienia Natalii Nykiel, czy najnowszy album Nosowskiej Basta oraz Danielem Walczakiem, który produkował między innymi płytę Moja Wina z Kasią Lins. Takie połączenie nie mogło się nie udać. Sprawdźcie efekty!

Grzegorz Hyży – Król nocy, zobacz teledysk do singla

Nowy album Grzegorza Hyżego nadchodzi

Król Nocy to zapowiedź trzeciego albumu Grzegorza Hyżego, jednak prace na nim wciąż trwają. Na pytanie czego możemy się spodziewać po jego nadchodzącym wydawnictwie, artysta odpowiada:

Obiecałem sobie, że wrócę w momencie, kiedy nowy projekt muzyczny dojrzeje na tyle, że będę mógł podzielić się nim z fanami. Teraz właśnie nadszedł ten moment. Wciąż jeszcze pracujemy nad płytą. Nie chciałbym narzucać sobie żadnych zobowiązań czy też czuć się odpowiedzialny za obietnice wypowiedziane w tym momencie.

Grzegorz Hyży Król Nocy

Grzegorz Hyży powraca z nowościami jako Król nocy. Sprawdźcie jego nowy singiel, który zapowiada kolejny album artysty. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →