Kasia Lins przedstawia nowy singiel z albumu „Moja Wina”. Premiera całości już w piątek!

Podziel się newsem:

Kasia Lins dzieli się kolejnym utworem zapowiadającym jej nadchodzący album Moja Wina. Premiera płyty już w ten piątek.

Reklama

Jakiś czas temu Kasia Lins podzieliła się na swoich social mediach tajemniczymi zdjęciami w sukni ślubnej. Fani zastanawiali się czy gratulować artystce zawarcia związku małżeńskiego, czy to po prostu nowa, muzyczna kreacja wokalistki. Teraz wszystko jest już jasne!

Kasia Lins - Moja Wina

Kasia Lins prezentuje nowy singiel – Moja Wina

Zupełnie niezapowiedzianie Kasia Lins opublikowała dziś kolejną, trzecią już zapowiedź swojego nadchodzącego albumu Moja Wina. To tytułowy singiel, o którym artystka pisze:

Moja Wina to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.

W teledysku do nowego singla Kasia Lins faktycznie występuje w białej sukni ślubnej i mierzy się ze swoimi wewnętrznymi rozterkami, aby ostatecznie uciec sprzed symbolicznego ołtarza. Zobaczcie!

Kasia Lins – Moja Wina, premiera albumu 29 maja, zamów preorder

Nowy album Kasi LinsMoja Wina będzie miał swoją premierę już w ten piątek, 29 maja. Od północy cała płyta będzie dostępna do odsłuchu we wszystkich serwisach streamingowych, a jej fizyczną wersję już dzisiaj możecie zamawiać tutaj.

Zdaje się, że warto, bo po dotychczasowych zapowiedziach wygląda na to, że Kasia Lins ponownie odniesie co najmniej tak duży sukces jak przy okazji premiery swojego debiutanckiego albumu Wiersz Ostatni.

Kasia Lins Moja Wina

Kasia Lins zagrała koncert dla Tidal, zobacz!

W czasach izolacji, gdy artyści nie mogą zagrać zaplanowanych koncertów i promować swojej muzyki – środowisko muzyczne przeniosło się do sieci. Kasia Lins również zagrała wyjątkowy, profesjonalny koncert ze swoim zespołem, który możecie zobaczyć w serwisie Tidal. Jeśli nie możecie się doczekać albumu Moja Wina, to Kasia zagrała podczas niego kilka utworów ze swojego nadchodzącego wydawnictwa. Sprawdźcie!

Kasia Lins dzieli się kolejnym utworem zapowiadającym jej nadchodzący album Moja Wina. Premiera płyty już w ten piątek. Jakiś czas temu Kasia Lins podzieliła się na swoich social mediach tajemniczymi zdjęciami w sukni ślubnej. Fani zastanawiali się czy gratulować artystce zawarcia związku małżeńskiego, czy to po prostu nowa, muzyczna kreacja wokalistki. Teraz wszystko jest już jasne! […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.