Nosowska na BASTA rapuje „bez zbędnych metafor i owijania w bawełnę.”

Ania Hofman
16 października 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jak przyznaje artystka, to najważniejsza płyta w jej życiu!

Tłuste bity i bezpośrednie, czasem brutalne teksty o prozie życia. Taka jest BASTA – nowa płyta Kasi Nosowskiej, która pojawiła się w sklepach 12 października.

Jak przyznała sama artystka BASTA to najważniejszy krążek w jej życiu!

Według słownika „basta”, to zwrot wyrażający stanowczy nakaz zaprzestania czegoś. Ja jestem teraz w takim momencie swojego życia, że znalazłam w sobie siłę, żeby przestać się przejmować… przepraszać za to, że żyję. Zwróciłam się ku sobie i zapytałam samą siebie czego chcę. Okazało się, że zapragnęłam takiej płyty – bez zbędnych metafor, wyśpiewywania melodii i owijania w bawełnę.

Za tłuste bity na płycie odpowiada Michał „FOX” Król, jeden z najbardziej utalentowanych producentów na polskiej scenie elektronicznej i alternatywnej, autor dwóch autorskich albumów, współpracujący z największymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej. Ta wyjątkowa kolaboracja zaowocowała albumem świeżym, eksperymentalnym i bardzo elektronicznym.

Krążek BASTA promują 2 teledyski – Ja Pas oraz Nagasaki.

Utwory z nowej płyty Kasi Nosowskiej będzie można usłyszeć podczas trasy „Na Tłusto” – pierwszy koncert już 25 października w Gdańsku!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.