Nosowska na BASTA rapuje “bez zbędnych metafor i owijania w bawełnę.”


16 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Jak przyznaje artystka, to najważniejsza płyta w jej życiu!

Tłuste bity i bezpośrednie, czasem brutalne teksty o prozie życia. Taka jest BASTA – nowa płyta Kasi Nosowskiej, która pojawiła się w sklepach 12 października.

Jak przyznała sama artystka BASTA to najważniejszy krążek w jej życiu!

Według słownika „basta”, to zwrot wyrażający stanowczy nakaz zaprzestania czegoś. Ja jestem teraz w takim momencie swojego życia, że znalazłam w sobie siłę, żeby przestać się przejmować… przepraszać za to, że żyję. Zwróciłam się ku sobie i zapytałam samą siebie czego chcę. Okazało się, że zapragnęłam takiej płyty – bez zbędnych metafor, wyśpiewywania melodii i owijania w bawełnę.

Za tłuste bity na płycie odpowiada Michał „FOX” Król, jeden z najbardziej utalentowanych producentów na polskiej scenie elektronicznej i alternatywnej, autor dwóch autorskich albumów, współpracujący z największymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej. Ta wyjątkowa kolaboracja zaowocowała albumem świeżym, eksperymentalnym i bardzo elektronicznym.

Krążek BASTA promują 2 teledyski – Ja Pas oraz Nagasaki.

Utwory z nowej płyty Kasi Nosowskiej będzie można usłyszeć podczas trasy “Na Tłusto” – pierwszy koncert już 25 października w Gdańsku!

Jak przyznaje artystka, to najważniejsza płyta w jej życiu! Tłuste bity i bezpośrednie, czasem brutalne teksty o prozie życia. Taka jest BASTA – nowa płyta Kasi Nosowskiej, która pojawiła się w sklepach 12 października. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →