Chcesz nauczyć się rapować? O.S.T.R. zaprasza na kurs


10 grudnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest zostać raperem? Na przeciw oczekiwaniom wyszedł O.S.T.R. Raper odpłatnie udzieli Wam informacji, dzięki którym dowiecie się jak zostać hip-hopowcem z krwi i kości.

O.S.T.R. nauczy Cię jak zostać raperem

Zdobądź wiedzę od jednego z najwybitniejszych raperów w historii polskiej sceny muzycznej. Taki opis widnieje na stronie chcezostac.pl, która oferuje warsztaty, dzięki którym staniecie się pełnoprawnymi raperami za jedyne 239 złotych. Natomiast warsztaty poprowadzi sam O.S.T.R.

Pełen dostęp do kursu oferuje mistrzowskie rady w zakresie: pracy nad swoim warsztatem, pisania tekstów, tworzenia beatów czy kierowania karierą. Dodatkowo strona oferuje moduły zawierające ćwiczenia oddechowe, usprawniające mowę, a także zestaw łamańców językowych przygotowanych przez Ostrego.

O.S.T.R. - Jak zostać raperem?

Na reakcję środowiska długo nie trzeba było czekać. Najtrafniejszy w tej sytuacji wydaje się wpis OKI’ego na Instagramie, z którym trudno się nie zgodzić.

Jak zostać twórcą rapu. Jak z żywej legendy zostać arlekinem

OKI

Mamo, tato, zostaję raperem

W ostatnim czasie na polskim rynku hip-hopowym mamy znaczny przyrost raperów młodego pokolenia. Wielu z nich w swoich kawałkach twierdzi, że rap to nic trudnego a dzięki niemu są w stanie zarabiać taki hajs, że żadna szkoła i praca nie są im potrzebne. Dodatkowo całą sytuację potęgują przypadki popularnych twórców internetowych, którzy w pewnym momencie stwierdzili, że zostają raperami.

Od zawsze wydawało mi się, że do tego, aby zostać raperem potrzeba kilku czynników. Poczucie rytmu, łatwość w składaniu wielokrotnie złożonych wersów i przede wszystkim indywidualizm. Oczywiście pisanie tekstów można wyćwiczyć, ale niektórych rzeczy po prostu nie jesteśmy w stanie przeskoczyć i żadne warsztaty w tym nie pomogą.

Jednak pomysł samych warsztatów nie jest dla mnie zaskoczeniem. Obecnie największym marzeniem wielu dzieciaków jest bycie raperem i to do nich głównie skierowany jest ten kurs. Zdziwiło mnie natomiast to, kto te warsztaty poprowadzi. chociaż patrząc jaką drogą ostatnio podąża O.S.T.R., wcale nie powinno być to zaskoczeniem, a może to ja jestem zbyt naiwny.

O.S.T.R. & Sebastian Fabijański – Psy. W imię zasad

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest zostać raperem? Na przeciw oczekiwaniom wyszedł O.S.T.R. Raper odpłatnie udzieli Wam informacji, dzięki którym dowiecie się jak zostać hip-hopowcem z krwi i kości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →