“HAO2” coraz bliżej! O.S.T.R. i Hades w nowym singlu wyliczają kolejne absurdalne decyzje w sprawie pandemii


24 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

O.S.T.R. i Hades, miesiąc po opublikowaniu pierwszego singla zwiastującego kontynuację kultowej kolaboracji, przedstawiają kolejny numer. Przygotujcie się, ponieważ HAO2, zbliża się do nas wielkimi krokami.

Obyś żył w ciekawych czasach

To stare, chińskie powiedzenie idealnie odwzorowuje treść, którą w swoim nowym singlu chcą przekazać O.S.T.R. i Hades. Obecnie bowiem, znajdujemy się w sytuacji, w której absurd goni absurd. Mowa oczywiście o kolejnych, chaotycznych i nieprzemyślanych decyzjach podejmowanych przez rządzących w sprawie pandemii. Poruszają także irracjonalne podejście do gospodarki, oraz branży gastronomicznej i rozrywkowej. Raperzy zalecają także zachowanie dystansu, tylko że od chorej, przytłaczającej rzeczywistości.

GOV, to także doskonały przykład na to, że da się to zrobić z klasą, bez snucia niepotrzebnych teorii spiskowych, z których to panowie wyśmiewali się w poprzednim singlu.

O.S.T.R. & Hades – GOV

Tematyka poruszana przez raperów w dotychczas udostępnionych singlach, to tylko jedynie przedsmak tego, co czeka nas na zbliżającej się wielkimi krokami kontynuacji HAOSu. Drugie wydawnictwo powstawało bowiem w okresie, gdy społeczeństwo, jak i cała branża muzyczna, została sparaliżowana, najpierw przez pandemię, a następnie przez komentowane w najnowszym przez Ostrego i Hadesa decyzje rządu.

Ponadto, dystopijną tematykę albumu podtrzymuje także okładka i oprawa wizualna autorstwa Tomasza Zasady i Macieja Pestki.

O.S.T.R & Hades - HAO2 - okładka albumu
O.S.T.R & Hades – HAO2 – okładka albumu

HAO2 ma trafić na półki sklepowe już 4 grudnia. Jednakże preorder albumu możecie zamówić już dziś, ze strony asfaltshop.pl. Jeżeli zdecydujecie się na zakup krążka w przedsprzedaży, otrzymacie niespodziankę w postaci EP’ki dodawanej do głównego wydawnictwa.

To jednak nie koniec niespodzianek, bowiem oprócz EP’ki, dostępne jest także winylowe wydanie albumu. No dobrze, ale przecież nie każdy ma w domu gramofon. Owszem, zgadza się, dlatego Asfalt przygotował specjalną ofertę, dzięki której w momencie zakupu nowego albumu Ostrego i Hadesa, otrzymacie 15% rabatu na zakup sprzętu grającego. Jak dla mnie spoko oferta.

O.S.T.R. i Hades, miesiąc po opublikowaniu pierwszego singla zwiastującego kontynuację kultowej kolaboracji, przedstawiają kolejny numer. Przygotujcie się, ponieważ HAO2, zbliża się do nas wielkimi krokami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →