„HAO2” coraz bliżej! O.S.T.R. i Hades w nowym singlu wyliczają kolejne absurdalne decyzje w sprawie pandemii


24 listopada 2020

Podziel się newsem:

O.S.T.R. i Hades, miesiąc po opublikowaniu pierwszego singla zwiastującego kontynuację kultowej kolaboracji, przedstawiają kolejny numer. Przygotujcie się, ponieważ HAO2, zbliża się do nas wielkimi krokami.

Obyś żył w ciekawych czasach

To stare, chińskie powiedzenie idealnie odwzorowuje treść, którą w swoim nowym singlu chcą przekazać O.S.T.R. i Hades. Obecnie bowiem, znajdujemy się w sytuacji, w której absurd goni absurd. Mowa oczywiście o kolejnych, chaotycznych i nieprzemyślanych decyzjach podejmowanych przez rządzących w sprawie pandemii. Poruszają także irracjonalne podejście do gospodarki, oraz branży gastronomicznej i rozrywkowej. Raperzy zalecają także zachowanie dystansu, tylko że od chorej, przytłaczającej rzeczywistości.

GOV, to także doskonały przykład na to, że da się to zrobić z klasą, bez snucia niepotrzebnych teorii spiskowych, z których to panowie wyśmiewali się w poprzednim singlu.

O.S.T.R. & Hades – GOV

Tematyka poruszana przez raperów w dotychczas udostępnionych singlach, to tylko jedynie przedsmak tego, co czeka nas na zbliżającej się wielkimi krokami kontynuacji HAOSu. Drugie wydawnictwo powstawało bowiem w okresie, gdy społeczeństwo, jak i cała branża muzyczna, została sparaliżowana, najpierw przez pandemię, a następnie przez komentowane w najnowszym przez Ostrego i Hadesa decyzje rządu.

Ponadto, dystopijną tematykę albumu podtrzymuje także okładka i oprawa wizualna autorstwa Tomasza Zasady i Macieja Pestki.

O.S.T.R & Hades - HAO2 - okładka albumu
O.S.T.R & Hades – HAO2 – okładka albumu

HAO2 ma trafić na półki sklepowe już 4 grudnia. Jednakże preorder albumu możecie zamówić już dziś, ze strony asfaltshop.pl. Jeżeli zdecydujecie się na zakup krążka w przedsprzedaży, otrzymacie niespodziankę w postaci EP’ki dodawanej do głównego wydawnictwa.

To jednak nie koniec niespodzianek, bowiem oprócz EP’ki, dostępne jest także winylowe wydanie albumu. No dobrze, ale przecież nie każdy ma w domu gramofon. Owszem, zgadza się, dlatego Asfalt przygotował specjalną ofertę, dzięki której w momencie zakupu nowego albumu Ostrego i Hadesa, otrzymacie 15% rabatu na zakup sprzętu grającego. Jak dla mnie spoko oferta.

O.S.T.R. i Hades, miesiąc po opublikowaniu pierwszego singla zwiastującego kontynuację kultowej kolaboracji, przedstawiają kolejny numer. Przygotujcie się, ponieważ HAO2, zbliża się do nas wielkimi krokami. Obyś żył w ciekawych czasach To stare, chińskie powiedzenie idealnie odwzorowuje treść, którą w swoim nowym singlu chcą przekazać O.S.T.R. i Hades. Obecnie bowiem, znajdujemy się w sytuacji, w której […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →