Do Asfalt Records dołączyli nowi zawodnicy!


08 października 2018

Podziel się newsem:

Do znanej wytwórni dołączyli przedstawiciele czołówki polskiej ligi rapu oraz zespół, który niedługo zawojuje polską scenę indie.

Asfalt Records to marka gwarantująca dobre brzmienie. Jeśli jesteście spragnieni świeżej nuty – mamy dla Was dobrą wiadomość – do jednej z naszych ulubionych wytwórni muzycznych dołączyło 3 nowych zawodników z najwyższej półki!

HADES w 2013 roku wspólnie z O.S.T.R. nagrał kultową płytę “HAOS”. Album zadebiutował wówczas na 1. miejscu OLiS-u i pokrył się złotem już w przedsprzedaży, a chwilę później platyną. Równolegle ukazał się singiel projektu POE (Projekt Ostry Emade) pt. “My albo oni”, na którym gościnnie pojawił się również Hades. Rok później Łukasz ponownie połączył siły z Ostrym rapując swoją zwrotkę w utworze “Hip Hop Hooligans” z płyty “Kartagina” (O.S.T.R. & Marco Polo). Raper zadebiutował w zespole Hi-Fi Banda. Dotychczas nagrał trzy solowe płyty, z których ostatnia pt. „Świattło” również wdarła się na 1. miejsce OLiS-u.

BonSoul to duet stworzony przez Bonsona – o którym słyszał każdy słuchacz choć minimalnie orientujący się w polskim rapie – oraz Soulpete, czyli jedengo z najbardziej aktywnych hiphopowych producentów w Polsce. Wspólnie nagrali do tej pory cztery bardzo dobrze przyjęte przez fanów płyty. Pierwsze dwie – “Lepiej się witać” i “Lepiej nie wnikać” – to aktualnie rarytasy dla kolekcjonerów. Całe nakłady rozeszły się już w przedsprzedaży prowadzonej bezpośrednio przez samych zainteresowanych. 20 października duet będzie można usłyszeć na żywo w poznańskim Schronie. Wlotki na koncert znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Jan Serce to z kolei świeży zespół ze sceny indie, co w Asfalt Records jest czymś kompletnie nowym. W miejsce typowego dla hiphopu duetu raper-producent mamy tu duet wokalista/autor – instrumentalista/kompozytor. Muzycy aktualnie pracują w studio nad debiutanckim albumem. W produkcję i realizację nagrań zaangażowany jest Ment XXL z Rasmentalism/Flirtini.

Do znanej wytwórni dołączyli przedstawiciele czołówki polskiej ligi rapu oraz zespół, który niedługo zawojuje polską scenę indie. Asfalt Records to marka gwarantująca dobre brzmienie. Jeśli jesteście spragnieni świeżej nuty – mamy dla Was dobrą wiadomość – do jednej z naszych ulubionych wytwórni muzycznych dołączyło 3 nowych zawodników z najwyższej półki! HADES w 2013 roku wspólnie z […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →