Najnowszy album Hadesa już dostępny! Posłuchaj „COMBO”


14 listopada 2019

Podziel się newsem:

Punktualnie o północy na wszystkie serwisy streamingowe trafił długo wyczekiwany longplay Hadesa – COMBO. Raper tym albumem powrócił na muzyczną scenę po prawie trzech latach ciszy.

Hades – COMBO – premiera albumu

3 lata, tyle Hades kazał nam czekać na nowy materiał. Dziś można wyzerować ten licznik, ponieważ na półki sklepowe i wszystkie serwisy streamingowe trafiło COMBO.

COMBO to zbiór nieostrych fotografii. Relacja z samotnej podróży do przyszłości, przez miejsca w których fantazja miesza się z wielkomiejskim zgiełkiem. Za przyciemnianą szybą hałas staje się kojącym szumem.

Za produkcję znacznej większości utworów na albumie odpowiada Barto’cut12. Dwa utwory natomiast wyprodukował holenderski duet Killing Skills, z którym Had miał okazję współpracować przy poprzednim albumie – Świattło.

Co ciekawe, na płycie nie pojawiają się żadni goście. To pierwsza płyta w dorobku byłego członka Hifi Bandy, na której słyszymy go w 100% solo.

Hades - combo

Album promował zaledwie jeden teledysk. Ale za to jaki! Za reżyserię odpowiada Marta Brodacka, a zdjęciami i produkcją zajęli się odpowiednio Karol Łakomca i Black Rabbit. Natomiast w klipie pojawił się Saful i Piernikowski, czyli 1/2 duetu Syny. Zobaczcie klip do Smogu.

Hades – SMOG

Hades – COMBO – posłuchajcie całego albumu

Jakiś czas temu przygotowałem specjalne zestawienie, w który starałem przewidzieć czego możemy spodziewać się po najnowszym albumie reprezentanta Asfaltu, a także prześledziłem jego dyskografię. Sprawdźcie, czy miałem rację.

Hades – COMBO – limitowana wersja albumu

Limitowana edycja albumu jeszcze jest dostępna. Możecie ją zamawiać prosto ze sklepu Asfaltshop.pl. Jest tylko jeden warunek. Obowiązuje limit dwóch płyt na osobę, czyli możecie kupić płytkę dla siebie i kogoś innego, bądź zatrzymać sobie obie kopie.

Punktualnie o północy na wszystkie serwisy streamingowe trafił długo wyczekiwany longplay Hadesa – COMBO. Raper tym albumem powrócił na muzyczną scenę po prawie trzech latach ciszy. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Koncerty Hip Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →