Magiera ujawnił wszystkich gości zaproszonych na „FEAT.”


27 lipca 2021

Podziel się newsem:

Producencki album, który swoją ksywą podpisze już wyłącznie Magiera jest w rapowym środowisku jednym z bardziej wyczekiwanych projektów. Na szczęście, zmaterializuje się jako wydawnictwo zatytułowane „FEAT.” już we we wrześniu. Po kilku singlach promocyjnych otrzymaliśmy konkretne informacje na temat tej płyty w postaci listy zaproszonych na nią gości.

Balladka z Tymkiem pierwszym zwiastunem albumu Magiery

Pierwszą zapowiedź solowego, producenckiego albumu Tomasza Janiszewskiego dostrzec mogliśmy jeszcze przed rokiem. Do sieci trafiła wówczas Balladka, którą wyprodukował oczywiście Magiera, a nagrał Tymek w towarzystwie DJ-a Falcon1. Patrząc jednak na licznik wyświetleń tego singla nie można nie odnieść wrażenia, że jest to Balladka nieco niezauważona. Ilość odtworzeń tego popartego teledyskiem i bardzo udanego utworu nie przekroczyła bowiem trzystu tysięcy. Kolejne już jednak, wypuszczone w tym roku przez Magierę single, cieszą się znaczniejszą popularnością. Przypomnijmy zatem w tym miejscu, że wrześniowy FEAT. zapowiadają również utwór Naszyjnik, który wspólnie nagrali Sarius i Szczyl, następnie zaprezentowany efekt współpracy Fisza, Pezeta i Otsochodzi zatytułowany Na już oraz Polityka w wydaniu Kukona i Malika Montany.

Magiera ft. Tymek, Falcon1 – Balladka

Kto jeszcze dograł się na FEAT.?

I na tym właśnie etapie promocji albumu Magiery, na którym znamy już ksywy dziewięciu gości zaproszonych na rzeczony FEAT. przyszedł czas na ujawnienie wszystkich artystów zaangażowanych w powstanie tego projektu. A jest to grono całkiem liczne i jak można było przypuszczać, z tej górnej półki przemysłu muzycznego. Kogo zatem usłyszymy na zapowiedzianym na wrzesień albumie? Oprócz wyżej wymienionych będą to Gverilla, Oki, Kuba Karaś, Ero, Hades, O.S.T.R., Slime, Koneser, Wiatr, DJ BRK, Jetlagz, Bonson, Kacper HTA, Pih, donGURALesko, Sobel, Peja, Fokus, rip scotty, Waima, Miły ATZ, Floral Bugs, Holak, DJ Pstyk oraz Igor Boxx. I niech będzie to wystarczającą zachętą, by wyczekiwać premiery albumu FEAT. Zaplanowano ją na 17 września. Przy okazji prezentacji listy gości na swoim albumie, wrocławski producent zaprezentował również okładkę płyty FEAT. A także pokusił się o kilka nowych słów o swojej pierwszej solówce.

Magiera - FEAT. - lista gości
Magiera – FEAT. – lista gości

Czas na odrobinę konkretów;)
Po pierwsze chciałbym Wam pokazać front okładki ,,Feat” projektu @osomstudio.

W tle wrocławski ,,Manhattan”- dla mnie jako wrocławiaka- to miejsce szczególne i ważne. To taki mój mikro hołd dla miasta w którym tworzę i żyję, które mnie ukształtowało i pozwoliło rozwinąć skrzydła;)

Po drugie, przedstawiam Wam pełną listę gości.
Nie sposób podziękować teraz każdemu z osobna, ale uwierzcie mi na słowo – każdemu ww. artyście jestem ogromnie wdzięczny za to, że wsparł mnie w moim pierwszym, solowym producenckim projekcie

– Magiera
Magiera - FEAT. - okładka albumu
okładka albumu FEAT.

Producencki album, który swoją ksywą podpisze już wyłącznie Magiera jest w rapowym środowisku jednym z bardziej wyczekiwanych projektów. Na szczęście, zmaterializuje się jako wydawnictwo zatytułowane „FEAT.” już we we wrześniu. Po kilku singlach promocyjnych otrzymaliśmy konkretne informacje na temat tej płyty w postaci listy zaproszonych na nią gości. Balladka z Tymkiem pierwszym zwiastunem albumu Magiery […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →