Magiera, Kukon i Malik Montana nie bawią się w „Politykę”


08 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Magiera zaprosił gości, którzy nie skomentowali bieżących przepychanek politycznych – pokazali za to ciemną stronę miasta.

Od dłuższego czasu można śmiało uznawać, że Magiera jest jednym z najbardziej zajętych producentów w polskim rapie. Reprezentant Wrocławia, znany choćby z duetu White House, wypuści w maju kolejny już krążek z Peją. Nie zapomina jednak także o promowaniu własnej płyty. Choć do jej premiery pozostało prawie pół roku, już teraz możemy posłuchać kolejnego utworu, który znajdzie się na albumie FEAT.

W lutym tego roku słuchacze mieli okazję zapoznać się z Naszyjnikiem, w którym Sarius i Szczyl poruszyli tęskną nutę. Ich wspólny numer stał się niemałym hitem. I wiele wskazuje na to, że podobnie będzie z inną pod względem stylistycznym Polityką. Kukon i Malik Montana zarapowali o tym, w czym czują się najpewniej, czyli mrokach szybkiego miejskiego życia. Magiera dostarczył im idealny, synthwave’owy podkład do takich opowieści. Nie inaczej jest z teledyskiem od HANDS, który tylko pozornie jest doraźnie nakręcony.

Magiera jesienią wyda płytę FEAT.

Rzadko zdarza się, by twórcy tak szybko i zarazem konkretnie rozpoczynali promocję swoich albumów. Magiera, weteran produkcji, wyda pierwszy w pełni solowy materiał dopiero za kilka miesięcy, a dokładnie 17 września. Publikacja pełnej tracklisty ciągle przed nami, ale dotychczasowe połączenia raperskie wskazują, iż może na niej czekać jeszcze kilka zaskoczeń.

Magiera-album-FEAT-banner
Magiera-album-FEAT-banner

Magiera zaprosił gości, którzy nie skomentowali bieżących przepychanek politycznych – pokazali za to ciemną stronę miasta. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Od dłuższego czasu można śmiało uznawać, że Magiera jest […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →