Magiera, Kukon i Malik Montana nie bawią się w „Politykę”


08 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Magiera zaprosił gości, którzy nie skomentowali bieżących przepychanek politycznych – pokazali za to ciemną stronę miasta.

Od dłuższego czasu można śmiało uznawać, że Magiera jest jednym z najbardziej zajętych producentów w polskim rapie. Reprezentant Wrocławia, znany choćby z duetu White House, wypuści w maju kolejny już krążek z Peją. Nie zapomina jednak także o promowaniu własnej płyty. Choć do jej premiery pozostało prawie pół roku, już teraz możemy posłuchać kolejnego utworu, który znajdzie się na albumie FEAT.

W lutym tego roku słuchacze mieli okazję zapoznać się z Naszyjnikiem, w którym Sarius i Szczyl poruszyli tęskną nutę. Ich wspólny numer stał się niemałym hitem. I wiele wskazuje na to, że podobnie będzie z inną pod względem stylistycznym Polityką. Kukon i Malik Montana zarapowali o tym, w czym czują się najpewniej, czyli mrokach szybkiego miejskiego życia. Magiera dostarczył im idealny, synthwave’owy podkład do takich opowieści. Nie inaczej jest z teledyskiem od HANDS, który tylko pozornie jest doraźnie nakręcony.

Magiera jesienią wyda płytę FEAT.

Rzadko zdarza się, by twórcy tak szybko i zarazem konkretnie rozpoczynali promocję swoich albumów. Magiera, weteran produkcji, wyda pierwszy w pełni solowy materiał dopiero za kilka miesięcy, a dokładnie 17 września. Publikacja pełnej tracklisty ciągle przed nami, ale dotychczasowe połączenia raperskie wskazują, iż może na niej czekać jeszcze kilka zaskoczeń.

Magiera-album-FEAT-banner
Magiera-album-FEAT-banner

Magiera zaprosił gości, którzy nie skomentowali bieżących przepychanek politycznych – pokazali za to ciemną stronę miasta. Od dłuższego czasu można śmiało uznawać, że Magiera jest jednym z najbardziej zajętych producentów w polskim rapie. Reprezentant Wrocławia, znany choćby z duetu White House, wypuści w maju kolejny już krążek z Peją. Nie zapomina jednak także o promowaniu […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →