kadr z teledysku

O.S.T.R. będzie świętować 20-lecie działalności artystycznej podczas specjalnego koncertu [Aktualizacja]


20 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Łódzki raper powoli odkrywa karty z planami na przyszły rok. O.S.T.R. wystąpi w przyszłym roku w Łodzi. Zawodnik Asfalt Records będzie świętować 20-lecie działalności artystycznej.

Ostrowski – 120 minut z życia

Po garści tajemniczych zapowiedzi Asfalt Records ujawniło, co planuje O.S.T.R. na 2022 rok. Oprócz tajemniczego projektu wystąpi 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Jak podają organizatorzy, obok łódzkiego rapera na scenie staną również tajemniczy goście, którzy zostaną stopniowo przedstawieni. Tę samą strategię obrano w przypadku utworów, które autor Masz to jak w banku wykona podczas wydarzenia.

Zobacz: O.S.T.R. wyda album? Raper opublikował tajemniczy post

Jaki utwór O.S.T.R. najbardziej chciałbyś usłyszeć na żywo? Jesteśmy przekonani, że usłyszysz go 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie podczas wyjątkowego, przekrojowego koncertu O.S.T.R. z okazji XX-lecia działalności artystycznej! Będzie to jedyny koncert, na którym usłyszycie utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo! Obecność obowiązkowa!

– przekonują organizatorzy.

Bilety znajdziecie na Biletomat.pl. Wejściówki pogrupowano na cztery kategorie: I, II, III oraz płytę. Otwarcie bramek odbędzie się o 19:00, a wydarzenie rozpocznie się godzinę później. Osoby niepełnoletnie powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby poniżej 16 roku życia zobowiązane są do przyjścia z opiekunem prawnym lub osobą upoważnioną. Opiekun również musi posiadać wejściówkę.

Przeczytaj także: Album Masz to jak w banku skończył 20 lat. Porozmawialiśmy o nim z Ostrym

o.s.t.r. 120 minut z życia atlas arena łódź
fot. materiały promocyjne

Łodzianin zaprosił gości

Jubileuszowe koncerty nie mogą obejść się bez gościnnych występów. O.S.T.R. również zadbał o doborowe towarzystwo podczas imprezy. Do tej pory łodzianin ujawnił pięciu nawijaczy, którzy wystąpią obok niego na scenie. Już teraz autor Masz to jak w banku sugeruje, że materiał zaprezentowany w kwietniu będzie przekrojowy. Obok Ostrego w Atlas Arenie wystąpią Tede, Hades, Grubson, Green oraz Sarius. Lista zaproszonych artystów będzie stale aktualizowana.

Jubileuszowe koncerty zyskują na popularności

Kwietniowe show Ostrego nie jest pierwszym hip-hopowym wydarzeniem o charakterze jubileuszowym w perspektywie ostatnich miesięcy. W listopadzie Tede świętował dwudziestolecie S.P.O.R.T.-u w katowickim MCK, po czym ogłosił jeszcze dwa występy z debiutanckim materiałem we Wrocławiu i Warszawie. Graniecki wydał również album ESPEOERTE 0121, którego recenzję znajdziecie w tym miejscu. W rytmowym zestawieniu najważniejszych wydarzeń w rodzimym rapie działania związane z jubileuszem debiutanckiej płyty Tedego zajęły pierwsze miejsce. Pełne podsumowanie znajdziecie tutaj.

Oprócz TDF-a dwudziestą rocznicę niedawno obchodził Peja z krążkiem Na legalu?, jednak poznaniak nie ogłosił z tej okazji specjalnego wydarzenia. Jubileuszowy koncert zapowiedzieli z kolei inni łódzcy raperzy: duet Dwa Sławy. Zespół składający się z Astka i Rado Radosnego 29 stycznia świętował piętnastolecie działalności w Wytwórni w Łodzi.

Zobacz: Dwa Sławy: Nastolatkowie po trzydziestce [relacja]

Łódzki raper powoli odkrywa karty z planami na przyszły rok. O.S.T.R. wystąpi w przyszłym roku w Łodzi. Zawodnik Asfalt Records będzie świętować 20-lecie działalności artystycznej. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

O.S.T.R. 120 minut z życia! + GOŚCIE | Łódź, Atlas Arena 09 kwietnia 2022

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →