kadr z teledysku

O.S.T.R. będzie świętować 20-lecie działalności artystycznej podczas specjalnego koncertu [Aktualizacja]


20 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Łódzki raper powoli odkrywa karty z planami na przyszły rok. O.S.T.R. wystąpi w przyszłym roku w Łodzi. Zawodnik Asfalt Records będzie świętować 20-lecie działalności artystycznej.

Ostrowski – 120 minut z życia

Po garści tajemniczych zapowiedzi Asfalt Records ujawniło, co planuje O.S.T.R. na 2022 rok. Oprócz tajemniczego projektu wystąpi 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Jak podają organizatorzy, obok łódzkiego rapera na scenie staną również tajemniczy goście, którzy zostaną stopniowo przedstawieni. Tę samą strategię obrano w przypadku utworów, które autor Masz to jak w banku wykona podczas wydarzenia.

Zobacz: O.S.T.R. wyda album? Raper opublikował tajemniczy post

Jaki utwór O.S.T.R. najbardziej chciałbyś usłyszeć na żywo? Jesteśmy przekonani, że usłyszysz go 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie podczas wyjątkowego, przekrojowego koncertu O.S.T.R. z okazji XX-lecia działalności artystycznej! Będzie to jedyny koncert, na którym usłyszycie utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo! Obecność obowiązkowa!

– przekonują organizatorzy.

Bilety znajdziecie na Biletomat.pl. Wejściówki pogrupowano na cztery kategorie: I, II, III oraz płytę. Otwarcie bramek odbędzie się o 19:00, a wydarzenie rozpocznie się godzinę później. Osoby niepełnoletnie powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby poniżej 16 roku życia zobowiązane są do przyjścia z opiekunem prawnym lub osobą upoważnioną. Opiekun również musi posiadać wejściówkę.

Przeczytaj także: Album Masz to jak w banku skończył 20 lat. Porozmawialiśmy o nim z Ostrym

o.s.t.r. 120 minut z życia atlas arena łódź
fot. materiały promocyjne

Łodzianin zaprosił gości

Jubileuszowe koncerty nie mogą obejść się bez gościnnych występów. O.S.T.R. również zadbał o doborowe towarzystwo podczas imprezy. Do tej pory łodzianin ujawnił pięciu nawijaczy, którzy wystąpią obok niego na scenie. Już teraz autor Masz to jak w banku sugeruje, że materiał zaprezentowany w kwietniu będzie przekrojowy. Obok Ostrego w Atlas Arenie wystąpią Tede, Hades, Grubson, Green oraz Sarius. Lista zaproszonych artystów będzie stale aktualizowana.

Jubileuszowe koncerty zyskują na popularności

Kwietniowe show Ostrego nie jest pierwszym hip-hopowym wydarzeniem o charakterze jubileuszowym w perspektywie ostatnich miesięcy. W listopadzie Tede świętował dwudziestolecie S.P.O.R.T.-u w katowickim MCK, po czym ogłosił jeszcze dwa występy z debiutanckim materiałem we Wrocławiu i Warszawie. Graniecki wydał również album ESPEOERTE 0121, którego recenzję znajdziecie w tym miejscu. W rytmowym zestawieniu najważniejszych wydarzeń w rodzimym rapie działania związane z jubileuszem debiutanckiej płyty Tedego zajęły pierwsze miejsce. Pełne podsumowanie znajdziecie tutaj.

Oprócz TDF-a dwudziestą rocznicę niedawno obchodził Peja z krążkiem Na legalu?, jednak poznaniak nie ogłosił z tej okazji specjalnego wydarzenia. Jubileuszowy koncert zapowiedzieli z kolei inni łódzcy raperzy: duet Dwa Sławy. Zespół składający się z Astka i Rado Radosnego 29 stycznia świętował piętnastolecie działalności w Wytwórni w Łodzi.

Zobacz: Dwa Sławy: Nastolatkowie po trzydziestce [relacja]

Łódzki raper powoli odkrywa karty z planami na przyszły rok. O.S.T.R. wystąpi w przyszłym roku w Łodzi. Zawodnik Asfalt Records będzie świętować 20-lecie działalności artystycznej. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →