3 pokolenia polskich hip-hopowców w jednym kawałku! Otsochodzi rapuje z Taco, O.S.T.R. i Holakiem.


30 grudnia 2017

Podziel się newsem:

SumieNIE to kolejny singiel z płyty Nowy Kolor – taneczny bicik idealny na sylwestrową domówkę.

Otsochodzi nie może mieć wyrzutów sumienia. 2017 rok należał w jego przypadku do wyjątkowo udanych – dał świetny koncert na Openerze i wydał drugą płytę nakładem Asfalt Records.

Swój pełen sukcesów rok Otsochodzi wieńczy kolejnym singlem, w którym gościnnie rapują ziomki z jego wytwórni. O.S.T.R., Taco Hemingway, Holak i Otsochodzi w jednym kawałku – to musi być dobre. :)

W utworze SumieNIE spotykają się przedstawiciele 3 pokoleń polskiego hip hopu. I jak widać – tutaj wiek nie gra żadnej roli – O.S.T.R, Taco, Otschodzi i Holak bardzo ładnie się zgrali w hip hopowym kwartecie, a nowy kawałek z tanecznym bitem zapewne rozkręci w ten weekend niejedną sylwestrową domówkę. Polecamy z czystym sumieniem. :)

SumieNIE to kolejny singiel z płyty Nowy Kolor – taneczny bicik idealny na sylwestrową domówkę. Otsochodzi nie może mieć wyrzutów sumienia. 2017 rok należał w jego przypadku do wyjątkowo udanych – dał świetny koncert na Openerze i wydał drugą płytę nakładem Asfalt Records. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →