fot. Kamil Rosiak

O.S.T.R. – zobacz zdjęcia z jubileuszowego koncertu „120 minut z życia”


11 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbył się jedyny taki koncert, na którym O.S.T.R. podsumował 20 lat swojej aktywności na scenie. Sprawdźcie naszą fotorelację!

Jubileuszowy koncert Ostrego – to było długo wyczekiwane wydarzenie

Raper z Łodzi podał ten wyjątkowy event do publicznej wiadomości w lutym, po czym stopniowo podkręcał atmosferę wyczekiwania, odsłaniając kolejne karty dotyczące szczegółów wydarzenia. W naszym aktualizowanym na bieżąco artykule mogliście przeczytać, że wśród gości na koncercie pojawią się m.in. Tede, Kali czy Hades. Organizatorzy przekonywali, że na evencie każdy będzie miał szansę usłyszeć swój ulubiony kawałek Ostrego, ponieważ grany będzie cały przekrój jego bogatej dyskografii. Obiecywali również, że jako support zagrają utalentowani uczestnicy projektu Asfalt NEXT. Bez dwóch zdań – oczekiwania były naprawdę spore. Jak finalnie wypadł O.S.T.R. i jego goście? Jeśli nie doświadczyliście tego na własnej skórze, to nic straconego – możecie przeczytać szczegółową relację oraz sprawdzić fotorelację z wydarzenia.

O.S.T.R. - zobacz zdjęcia z jubileuszowego koncertu "120 minut z życia"
fot. Kamil Rosiak

120 minut z życia – jak się bawiliśmy?

Wczoraj w Łodzi pojawili się ludzie z całej Polski, by towarzyszyć Ostremu w jednym z najważniejszych eventów w jego karierze. Realizacja 120 minut z życia wydaje się wzorowa. Nagłośnienie było wyraźne, obsługa skoordynowana i wykwalifikowana, miejsca było sporo. Czuło się kontrolę nad tym, by nic nie poszło źle. Ostrowski wraz z gośćmi zapewnił nam sentymentalną podróż, podczas której wszyscy mogliśmy wrócić do czasów największej fascynacji jego muzyką lub przeżyć ją na nowo. Historia polskiego rapu nie byłaby taka sama, gdyby nie Masz to jak w banku i wielką przyjemnością było zobaczyć wczoraj, dokąd to poszło.

– pisał Igor Wiśniewski w swojej relacji z wydarzenia

Z naszą relacją w formie tekstowej zapoznacie się w tym miejscu.

O.S.T.R. - zobacz zdjęcia z jubileuszowego koncertu "120 minut z życia"
fot. Kamil Rosiak

Przeczytaj także: O.S.T.R.: „Całe życie mówiłem, że kariera i sława to efekt uboczny pasji, a nie jej myśl przewodnia” [wywiad]

9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbył się jedyny taki koncert, na którym O.S.T.R. podsumował 20 lat swojej aktywności na scenie. Sprawdźcie naszą fotorelację! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: 120 minut z życia! O.S.T.R. + goście – Atlas Arena, Łódź

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →