O.S.T.R. | 120 minut z życia T.O.U.R. | Wrocław

4 listopada 2022, Piątek

A2 Centrum Koncertowe

Góralska 5, Wrocław

Start: godz. 20:30

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

#120minutzzycia Tour | O.S.T.R. | Wrocław | 04.11.2022

Po historycznym koncercie O.S.T.R. w łódzkiej Atlas Arenie zostaliśmy zasypani wiadomościami od fanów z całego kraju. Dlatego też Agencja L2L oraz Asfalt Records z ogromną przyjemnością zapraszają na limitowaną trasę z przekrojowymi koncertami O.S.T.R., na których usłyszycie utwory z każdego albumu. Kolejne ogłoszenie! Zapraszamy już w piątek, 4 listopada do wrocławskiego Centrum Koncertowego A2! #120minutzzycia

⌚️ Otwarcie klubu: 19:00
⌚️ Start wydarzenia: 20:30

📍 Miejsce: Centrum Koncertowe A2, Góralska 5, 53-610 Wrocław

🎤 O.S.T.R., właściwie Adam Ostrowski – polski raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Autor wielu multiplatynowych albumów oraz Honorowy Obywatel Miasta Łodzi.

⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.

🔜 Do zobaczenia na miejscu!

📣 Więcej informacji:
www.facebook.com/ostr.tabasko
www.facebook.com/AsfaltRecords
www.facebook.com/live2listen
instagram.com/adam.ostr.ostrowski/
instagram.com/asfaltrecords/
instagram.com/live_2_listen/
ostr.pl/
asfalt.pl/
l2l.pl/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

O.S.T.R. | 120 minut z życia T.O.U.R. | Wrocław | 4 listopada 2022, Piątek, A2 Centrum Koncertowe

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →