kadr z klipu do utworu "K4LION"

„K4LION” czwartym singiel z nadchodzącej płyty Kalego


03 października 2022

Podziel się newsem:

K4LION zbliża się wielkimi krokami. Kali prezentuje tytułowy singiel ze swojego nadchodzącego wydawnictwa, którego premiera już w tym miesiącu.

W starym, dobrym stylu

K4LION to czwarty, a zarazem tytułowy singiel z albumu, który ukaże się już 20 października. Dla Kalego jest to powrót po dwóch latach przerwy wydawniczej, kiedy to ukazała się jego HUCPA nagrana wraz z Majorem SPZ. Po rewolucyjnym dla brzmienia rapera Na zawsze, K4LION to powrót do klasycznego, ulicznego stylu, o który zadbali Magiera, a także autor cutów DJ West. Producentem teledysku jest sensi&, a za zdjęcia i montaż odpowiada Paweł Poździk.

Kali – K4LION prod. Magiera cuty Dj West

12 studyjny album już w drodze

O ogromnych zasługach Kalego dla polskiej sceny rapowej nie trzeba nikogo przekonywać. Autor licznych złotych i platynowych płyt, powraca po 2 latach ciszy wydawniczej i aż 3 od ostatniego solowego projektu. O K4LIONIE, którego premiera już 20 października, Kali mówi, że to jego najbardziej eklektyczny brzmieniowo materiał od czasu 50/50. Zamiast narzucać sobie koncept, postawił na całkowitą artystyczną wolność co słychać w zasadzie już w singlach

Kali – K4LION tracklista i okładka

1. Na Blokach prod. Sir Mich
2. Jeszcze nie czas prod. Newlight$
3. Polando Favela prod. Sir Mich
4. K4LION prod. Magiera
5. Zła energia prod. Sad Jokes
6. WYJ3BAN3 prod. Sir Mich
7. Nic nie mów prod. Worek
8. Na zawsze prod. Worek & Clearmind
9. Atlantyda prod. Sir Mich
10. Ziele prod. Sir Mich
11. Jak boss prod. Sir Mich
12. Smutne melodie prod. Sir Mich
13. Zwiędłe kwiaty prod. Sad Jokes
14. Między nami prod. Sir Mich

kali k4lion
wizualizacja okładki albumu K4lion Kalego

K4LION zbliża się wielkimi krokami. Kali prezentuje tytułowy singiel ze swojego nadchodzącego wydawnictwa, którego premiera już w tym miesiącu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →