Kadr z teledysku

Kali ruszył z reedycją bestsellera “Krime Story”


27 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W oficjalnym sklepie marki Ganja Mafia pojawiła się nowa edycja książki autorstwa Marcina Gutowskiego aka Kalego. Sprawdź szczegóły.

Krime Story Kalego od dziś z powrotem w sprzedaży

Reedycja książki swoją premierę ujrzy 10.02.2022r. Obecnie dostępna jest przedsprzedaż, która będzie trwać do 09.02.2022r. i w ramach której otrzymacie egzemplarz podpisany przez Kalego.

MARCIN GUTKOWSKI – W ŚRODOWISKU MUZYCZNYM ZNANY JAKO RAPER KALI. WSPÓŁZAŁOŻYCIEL LEGENDARNEGO SKŁADU F.I.R.M.A. JAKO SOLOWY ARTYSTA WYDAŁ JEDENAŚCIE ALBUMÓW, Z KTÓRYCH KAŻDY POKRYŁ SIĘ PRZYNAJMNIEJ ZŁOTYM KRUSZCEM. TWÓRCA MARKI GANJA MAFIA. PO SPEŁNIENIU SIĘ NA NIWIE MUZYCZNEJ, ODKRYWA SIĘ ARTYSTYCZNIE NA NOWO JAKO PROZAIK, SCENARZYSTA, AKTOR I REŻYSER.

DEBIUTANCKA POWIEŚĆ “KRME STORY” OKAZAŁA SIĘ BESTSELLEREM, KTÓRY DO DZIŚ SPRZEDAŁ SIĘ W PONAD PIĘĆDZIESIĘCIU TYSIĄCACH EGZEMPLARZY. PO WYCZERPANIU NAKŁADU, KSIĄŻKA OKAZAŁA SIĘ BIAŁYM KRUKIEM, KTÓREGO CENA NA AUKCJACH INTERNETOWYCH POTRAFIŁA PRZEKROCZYĆ NAWET TYSIĄC ZŁOTYCH. TO JEGO DRUGIE WYDANIE.

– czytamy na stronie preorderu książki

Przeczytaj także: Peja zdradził swoje plany na 2022 rok

Kali, Okładka książki "Krime Story"
Okładka książki “Krime Story”

Ostatnie ruchy rapera

Kali niedawno ogłosił wielki powrót na trasę koncertową.

Tłumienie w sobie życiowego powołania jest bolesne i krzywdzące, ale czasami bywam uparty jak osioł.

Po długim okresie wypoczynku w rodzinnym gronie i poszukiwania siebie na nowo, postanowiłem wrócić na koncertowy szlak. Wiem, że potrzebujecie kontaktu ze mną a ja potrzebuję Was. Tej wymiany energii, która sprawia, że na godzinę przenosimy się w miejsce, gdzie z dala od zgiełku codziennego życia nadajemy na tych samych falach. Tej godziny, która sprawi, że w tych beznadziejnych czasach poczujemy się lepiej. Będziemy śpiewać i tańczyć jak za starych dobrych czasów. Na rozgrzewkę widzimy się w walentynkowy weekend się w Bielsku. Jak zaczynać, to z sercem. Kto wpada odświeżyć repertuar? Pamiętacie jeszcze teksty?

– napisał raper w swoich social mediach

Najbliższy koncert odbędzie się 11 lutego w klubie XOXO w Bielsku-Białej. Kto z Was się wybiera?

Kali
Kali, fot. Instagram

W oficjalnym sklepie marki Ganja Mafia pojawiła się nowa edycja książki autorstwa Marcina Gutowskiego aka Kalego. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Krime Story Kalego od dziś z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →