Kadr z teledysku

Kali ruszył z reedycją bestsellera „Krime Story”


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W oficjalnym sklepie marki Ganja Mafia pojawiła się nowa edycja książki autorstwa Marcina Gutowskiego aka Kalego. Sprawdź szczegóły.

Krime Story Kalego od dziś z powrotem w sprzedaży

Reedycja książki swoją premierę ujrzy 10.02.2022r. Obecnie dostępna jest przedsprzedaż, która będzie trwać do 09.02.2022r. i w ramach której otrzymacie egzemplarz podpisany przez Kalego.

MARCIN GUTKOWSKI – W ŚRODOWISKU MUZYCZNYM ZNANY JAKO RAPER KALI. WSPÓŁZAŁOŻYCIEL LEGENDARNEGO SKŁADU F.I.R.M.A. JAKO SOLOWY ARTYSTA WYDAŁ JEDENAŚCIE ALBUMÓW, Z KTÓRYCH KAŻDY POKRYŁ SIĘ PRZYNAJMNIEJ ZŁOTYM KRUSZCEM. TWÓRCA MARKI GANJA MAFIA. PO SPEŁNIENIU SIĘ NA NIWIE MUZYCZNEJ, ODKRYWA SIĘ ARTYSTYCZNIE NA NOWO JAKO PROZAIK, SCENARZYSTA, AKTOR I REŻYSER.

DEBIUTANCKA POWIEŚĆ „KRME STORY” OKAZAŁA SIĘ BESTSELLEREM, KTÓRY DO DZIŚ SPRZEDAŁ SIĘ W PONAD PIĘĆDZIESIĘCIU TYSIĄCACH EGZEMPLARZY. PO WYCZERPANIU NAKŁADU, KSIĄŻKA OKAZAŁA SIĘ BIAŁYM KRUKIEM, KTÓREGO CENA NA AUKCJACH INTERNETOWYCH POTRAFIŁA PRZEKROCZYĆ NAWET TYSIĄC ZŁOTYCH. TO JEGO DRUGIE WYDANIE.

– czytamy na stronie preorderu książki

Przeczytaj także: Peja zdradził swoje plany na 2022 rok

Kali, Okładka książki "Krime Story"
Okładka książki „Krime Story”

Ostatnie ruchy rapera

Kali niedawno ogłosił wielki powrót na trasę koncertową.

Tłumienie w sobie życiowego powołania jest bolesne i krzywdzące, ale czasami bywam uparty jak osioł.

Po długim okresie wypoczynku w rodzinnym gronie i poszukiwania siebie na nowo, postanowiłem wrócić na koncertowy szlak. Wiem, że potrzebujecie kontaktu ze mną a ja potrzebuję Was. Tej wymiany energii, która sprawia, że na godzinę przenosimy się w miejsce, gdzie z dala od zgiełku codziennego życia nadajemy na tych samych falach. Tej godziny, która sprawi, że w tych beznadziejnych czasach poczujemy się lepiej. Będziemy śpiewać i tańczyć jak za starych dobrych czasów. Na rozgrzewkę widzimy się w walentynkowy weekend się w Bielsku. Jak zaczynać, to z sercem. Kto wpada odświeżyć repertuar? Pamiętacie jeszcze teksty?

– napisał raper w swoich social mediach

Najbliższy koncert odbędzie się 11 lutego w klubie XOXO w Bielsku-Białej. Kto z Was się wybiera?

Kali
Kali, fot. Instagram

W oficjalnym sklepie marki Ganja Mafia pojawiła się nowa edycja książki autorstwa Marcina Gutowskiego aka Kalego. Sprawdź szczegóły. Krime Story Kalego od dziś z powrotem w sprzedaży Reedycja książki swoją premierę ujrzy 10.02.2022r. Obecnie dostępna jest przedsprzedaż, która będzie trwać do 09.02.2022r. i w ramach której otrzymacie egzemplarz podpisany przez Kalego. MARCIN GUTKOWSKI – W […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →