Kadr z vlogu

Peja zdradził swoje plany na 2022 rok


26 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W rozmowie z magazynem blenderrap, Peja uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego jego planów wydawniczych na 2022 rok. Sprawdź.

Plany Peji

Wiadomo od teraz, że możemy się spodziewać w najbliższym roku aż trzech projektów poznańskiego MC z innymi raperami oraz wydania klasycznych płyt SLU na winylu.

W zeszłym roku było 25-lecie naszego debiutu fonograficznego z Icemanem. Myślimy o wznowieniu z tej okazji 2 pierwszych albumów, również na woskach. W przyszłym roku 30 lat od założenia SLU, więc to odpowiedni moment na wspólną EPkę. Iceman ostatnio sporo nagrywa i to znacznie więcej niż na przestrzeni ostatnich paru ładnych lat, więc taki projekt może dojść do skutku.

– mówi Peja

Wiemy również, że jesienią tego roku ma się ukazać wspólny album z Magierą zatytułowany Resentyment. Raper zapowiedział także EPkę z innym raperem, jednak nie zdradza na razie z kim. Kolejne planowane wydawnictwo to „album rodzinny” – wspólny projekt m.in. z Gandziorem, Kobrą, Respo czy Rinkiem.

Szykuje się pracowity rok dla rapera!

Jubileuszowy koncert Peji

11 lutego w Klubie Muzycznym B17 Rychu zagra koncert z okazji 20-lecia wydania Na legalu? wraz z gośćmi. Impreza rozpocznie się o 20:00. Na scenie poznańską legendę będą wspierać DVJ Rink oraz Gandzior. W sprzedaży na Biletomat.pl dostępne są zarówno bilety standardowe, jak również pakiet VIP. W zestawie wzbogaconym fani otrzymają możliwość wzięcia udziału w meet and greet z obecnością na próbie oraz zagwarantowaną płytą. Nie może Was tam zabraknąć!

Ostatnie ruchy poznaniaka

Artysta nie tak dawno temu hucznie obchodził 20-lecie wydania jego debiutanckiego albumu, Na legalu?. Wydał z tej okazji reedycję płyty, Na legalu (tym razem już bez pytajnika), zawierającą klasyczne utwory z jego pierwszego legalnego albumu w nowej muzycznej interpretacji. Możecie ją przesłuchać poniżej. Powstała również seria mini-dokumentów, w których Peja zaprosił nas za kulisy powstania płyty.

Peja Slums Attack – Na legalu (Deluxe) – odsłuch albumu

W rozmowie z magazynem blenderrap, Peja uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego jego planów wydawniczych na 2022 rok. Sprawdź. Plany Peji Wiadomo od teraz, że możemy się spodziewać w najbliższym roku aż trzech projektów poznańskiego MC z innymi raperami oraz wydania klasycznych płyt SLU na winylu. W zeszłym roku było 25-lecie naszego debiutu fonograficznego z Icemanem. Myślimy […]

Peja/Slums Attack | 20-lecie "Na Legalu? | 11.02 20:00, Klub Muzyczny B17, Poznań

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →