Fach Flexxipu wraca do sklepów. Po remasterze i na winylu


23 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

7 października na sklepowe półki trafi Fach Flexxipu po nowym masteringu. Wszystko to z okazji 10. urodzin Alkopoligamia.com.

Miesiąc przed premierą albumu AŁA Tego Typa Mesa, płyta, od której na poważnie zaczęła się jego rapowa droga, znów pojawi się w sklepach. Album Fach, po trzynastu latach od premiery materiału, doczekał się nie tylko remasteru, ale też po raz pierwszy zostanie wydany na czarnym krążku.

Premiera reedycji związana jest z odzyskaniem praw do materiału oraz dziesięcioleciem Alkopoligamia.com. Powrót klasycznego albumu do sprzedaży skłania do snucia fantazji o ponownym połączeniu sił Mesa i Blefa, którzy spotkali się już razem na scenie, mimo wycofania się Blefa ze świata muzyki, podczas koncertu Albo Inaczej… Na razie jednak, w obliczu braku wieści o reaktywacji Flexxipu, pozostaje nam zadowolić się nowym winylem, który można już zamawiać w sklepie wytwórni.

Sprawdź także:
Ten Typ Mes, Iza Lach, Kalifornia i kot. Jest wideo do „Nieiskotne”

7 października na sklepowe półki trafi Fach Flexxipu po nowym masteringu. Wszystko to z okazji 10. urodzin Alkopoligamia.com. Miesiąc przed premierą albumu AŁA Tego Typa Mesa, płyta, od której na poważnie zaczęła się jego rapowa droga, znów pojawi się w sklepach. Album Fach, po trzynastu latach od premiery materiału, doczekał się nie tylko remasteru, ale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →