Ten Typ Mes, Iza Lach, Kalifornia i kot. Jest wideo do “Nieiskotne”


12 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

W nagranym z Izą Lach “Nieiskotne” Tep Typ Mes chwali kocie zdystansowanie, muzycznie odwołując się do Outkast i Jamiroquai.

Ciekawy beat, nośny refren, oryginalny temat i jak zwykle świetnie odnajdująca się w dowolnym stylu Iza Lach – taki jest utwór “Nieiskotne”, który promuje nowy album Mesa pod treściwym tytułem Ała. Niepozorny kot domowy jest dla Mesa bezcennym doradcą, nauczycielem dystansu, bo jak śpiewa Mes – “Koty ziewały nawet, jak spadało UFO w Roswell”. Teledysk do utworu nakręcono w Los Angeles i Kalifornii – te scenerie okazują się nawiązaniem do… sami dowiecie się czego po jego obejrzeniu, ale z pewnością wideo nadaje piosence ciekawego wymiaru.

Sprawdź także:
Ten Typ Mes rapuje o kotach z Izą Lach

W nagranym z Izą Lach “Nieiskotne” Tep Typ Mes chwali kocie zdystansowanie, muzycznie odwołując się do Outkast i Jamiroquai. Ciekawy beat, nośny refren, oryginalny temat i jak zwykle świetnie odnajdująca się w dowolnym stylu Iza Lach – taki jest utwór “Nieiskotne”, który promuje nowy album Mesa pod treściwym tytułem Ała. Niepozorny kot domowy jest dla […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →