kadr z klipu "Autentyk"

Floral Bugs, donGURALesko i Kacper HTA we wspólnym numerze to „Autentyk”


25 maja 2021

Podziel się newsem:

Na dziesięć dni przed premierą swojego kolejnego już, solowego albumu, Floral Bugs puszcza jeszcze jeden singiel zwiastujący wydawnictwo Moja Sztuka. I to singiel sporego kalibru. Zaprezentowano bowiem Autentyk, w nagraniu którego udział wzięli także donGURALesko oraz Kacper HTA.

Floral Bugs w towarzystwie starszych kolegów zapewnia słuchaczom niczym nieskrępowany pokaz rapowych umiejętności. Wzorcowa, studyjna chemia, jaka wytworzyła się pomiędzy gospodarzem numeru a zaproszonymi na feat. donGURALesko i Kacprem HTA wyczuwalna jest od pierwszych taktów. A jeśli jesteśmy już przy warstwie muzycznej singla Autentyk, to nadmieńmy, że zapewnił ją 4MONEY. Producent odpowiedzialny za wszystkie beaty na nadchodzącym albumie Floral Bugsa. A także współautor tego, utrzymanego w słowiańskich klimatach, refrenu utworu Autentyk. Efekt tego hitowego połączenia na taśmie filmowej uwieczniła natomiast ekipa ze Smoła Studio. Przed Wami energiczny Autentyk w wykonaniu Floral Bugsa, 4MONEY, donGURALesko i Kacpra HTA.

Floral Bugs, donGURALesko, Kacper HTA – Autentyk

Kolejna Sztuka Floral Bugsa już w czerwcu

Floral Bugs znalazł się w gronie tegorocznych Młodych Wilków Popkillera. Dwudziestodwuletni obecnie raper z Bielska Białej swój fonograficzny debiut zaliczył już dwa lata wcześniej. W 2k19 nakładem należącej do Słonia wytwórni Brian Dead Familia ukazał się album Brzydka Sztuka. Sam Floral Bugs stał się natomiast jednym z czołowych reprezentantów horrorcore’owego nurtu w naszym kraju. Artystyczny koncept obrany przy debiucie Tymoteusz Grzywa porzucił jednak wraz z drugą solówką. Wydana w ubiegłym roku Nowa Sztuka to zwrot FB w stronę trapu oraz brzmienia sceny niemieckiej. W utrzymaniu takich, nie innych klimatów, pomógł wspomniany producent 4MONEY, z którym Floral kontynuuje współpracę również przy okazji swojej trzeciej płyty. A ta, nazwana przez Buga po prostu Moja Sztuka, ukaże się już 4 czerwca. A jak będzie takkolejna już Sztuka w wykonaniu Floral Bugsa?

Moja Sztuka jest to dotychczasowo najdojrzalszy album młodego rapera. Na płycie znajduje pare bangerów, jednak ewidentnie przeważają emocje oraz treść. Jest to połączenie styli z Brzydkiej Sztuki i Nowej Sztuki dając niespotykane dotychczas, unikatowe brzmienie. (…) Nie ma tu żadnych masek, jedynie wypracowany styl, który artysta dumnie prezentuje. (…) Artysta staje przed nami bez „zbroi” a mimo to jest silniejszy niż kiedykolwiek i gotów opowiedzieć o sobie w stylu fuzji swoich dwóch poprzednich płyt.

– z materiałów prasowych wydawnictwa Moja Sztuka.

Głównym bohaterem tej Sztuki jest oczywiście sam autor, któremu partneruje producent 4MONEY. Czerwcowe wydawnictwo przynosi ze sobą jednak również występy drugoplanowe, które zapewnili goście zaproszeni przez autora Sztuki. Goście nie byle jacy, dodajmy. W gronie tym znaleźli się bowiem, oprócz przywołanych już donGURALesko i Kacpra HTA, także Tymek, Kizo, Smolasty oraz Opał. Poprzednie dokonania Floral Bugsa, jak i informacje ujawnione o zbliżającej się płycie, sprawiają, że Moja Sztuka prezentuje się, na przysłowiowym papierze, bardzo obiecująco. Jak z kolei brzmi, przekonamy się już za dziesięć dni!

Floral Bugs - Moja Sztuka - okładka
Floral Bugs – Moja Sztuka – okładka

Floral Bugs – Sopot Hip-Hop Festival – bilety

Raper wkrótce wystąpi na Sopot Hip-Hop Festival, który odbędzie się 18 lipca tego roku. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Ukazał się kolejny singiel i teledysk zapowiadający album „Moja Sztuka”, którego premiera czeka nas na początku czerwca.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Floral Bugs | Sopot Hip-Hop Festival | 18 lipca 2021, Niedziela, Opera Leśna, Sopot

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.