Berson mówi: życie to misja jak Firma


28 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Berson przeżywa właśnie najlepszy czas w swojej postępującej karierze muzycznej. Jego solówka będzie jednym z największych wydarzeń roku.

Hit za hitem

Gdybyśmy szukali analogicznej sytuacji do tej, jaka ma miejsce w przypadku warszawiaka, nie trzeba byłoby daleko sięgać. Dwa lata temu w podobnym sztosie był jego przyjaciel Frosti, który trafiał bez pudła z kolejnymi utworami, stając się w uszach słuchaczy mikrofonową bestią. Teraz to samo dzieje się z jego – do niedawna mniej znanym – współpracownikiem.

7 lipca 2020 roku ukazał się singiel Gattuso. Wtedy właśnie raper znalazł się na radarze wielu odbiorców, którzy do tej pory raczej go nie słuchali. Kolejne numery takie jak choćby Głowa z Kobikiem i… Głową, Palesetopa ze wspomnianym Frostim, czy Wulkan rozlazły się po całej Polsce i dały Bersonowi status jednego z najmocniejszych newcomerów w środowisku. Choć raper jest bardzo regularny, jeśli chodzi o wypuszczanie nowości, wciąż nie notuje zniżki formy. Niebawem powinny mu zacząć wpadać miliony na YouTubie.

Berson – Głowa (feat. Kobik, Głowa PMM)

MC na misji

Być może zaraz staniemy się monotematyczni, bo pisaliśmy o tym także w przypadku pionierskiego singla Mesa, ale naprawdę – za mało mówi się w kraju o producentach muzycznych, którzy przejmują rynek. Atutowy kolejny już raz (bo jego współpraca z warszawskim nawijaczem jest dłuższa) zaserwował podkład, który nie jest tylko bangerem, a czymś dużo więcej. Facet umie zrobić track w każdym klimacie, a z każdym miesiącem staje się jeszcze ważniejszy dla gry.

W tym doborowym towarzystwie stołeczny MC czuje się jak ryba w wodzie. Ba, trudno opisać siłę i pewność siebie, z jakimi rapuje w gruncie rzeczy dość proste teksty, ale wypada zauważyć, że wychodzi mu absolutnie wszystko. Mimo że dopiero kwiecień, mamy już bardzo mocnego kandydata do miana czarnego konia 2021.

Berson – Misja

Kiedy płyta?

No właśnie, to pytanie zadaje sobie sporo osób. Chociaż ciągle poznajemy nowe numery, które powinny się na niej znaleźć, wciąż nie mamy jednak informacji dotyczących ŻELBETON SOLO. Intensywność wydawnicza każe jednak myśleć, że ogłoszenia pojawią się już niebawem. Jeśli singlowy poziom zostanie utrzymany to już wiemy, czego powinny słuchać w tym roku bloki i fury.

Berson przeżywa właśnie najlepszy czas w swojej postępującej karierze muzycznej. Jego solówka będzie jednym z największych wydarzeń roku. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Hit […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →