kadr z teledysku

Avi z nowym singlem – na feacie Kaz Bałagane


06 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Na Spotify pojawił się dziś nowy singiel o tytule Warsaw Vice. Gospodarzem w nim jest Avi, gościnnie udziela się Kaz Bałagane, a bit wyprodukował Atutowy. Co za combo! Sprawdź.

Warsaw Vice

Klip do kawałka wyreżyserowali Maciej Pieczykolan i Borys Bernacki.

Ostatnie ruchy Aviego

Avi wraz z Louisem Villainem w 2021 wydał swoje ostatnie długogrające wydawnictwo zatytułowane Akademia Sztuk Pięknych. Tracklista materiału prezentuje się następująco:

Akademia Sztuk Pięknych – tracklista

1. Prolog
2. Michelangelo
3. WPR ft. Kabe
4. Evviva l’arte
5. Dresscode
6. Apollo ft. Sarius
7. Soprano
8. Toast
9. Woof ft. Pezet
10. AMG
11. Fangor
12. Alma Mater ft. Ero, Onar
13. Testament
14. Epilog

Avi i Louis Villain – duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku.

Zbiór dzieł sycylijskich i Spis pieśni sycylijskich wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. Akademia Sztuk Pięknych to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.

Trzeci album Avi x Louis Villain to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności. „Tęskniłeś przyjacielu? Bo my bardzo”.

– czytamy w opisie wydawnictwa
avi louis villain
okładka albumu Akademii Sztuk Pięknych Aviego x Louisa Vilaina

Od tamtej pory mieliśmy okazję go usłyszeć jedynie na gościnkach. Dograł swoje zwrotki duetowi Tuzza oraz Paluchowi. Mamy nadzieję, że tytułowy kawałek stanowi zapowiedź nowego wydawnictwa!

Na Spotify pojawił się dziś nowy singiel o tytule Warsaw Vice. Gospodarzem w nim jest Avi, gościnnie udziela się Kaz Bałagane, a bit wyprodukował Atutowy. Co za combo! Sprawdź. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →