fot. materiały prasowe, źródło: Instagram Tromby

Tromba z kolejnym rapowym numerem. Obok niego Macias z White Widow i Kuba Nowaczkiewicz


02 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tromba jako Bomba KRK wraca w rapowym wydaniu. Tym razem obok influencera wystąpili Macias i Nowaczkiewicz.

Tromba z nowym utworem

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutowała Cisza przed burzą, czyli kolejny singiel Tromby jako Bomba KRK. Obok gospodarza wystąpili Kuba Nowaczkiewicz oraz członek White Widow – Macias. Za brzmienie utworu odpowiadają DummyBeatz oraz Malarz.

Zobacz: Fenomen White Widow nie wziął się znikąd. Parę głów dalej tylko to potwierdza [dwugłos]

Singiel ukazał się przy wsparciu Universal Music Polska. Influencer poinformował, że dziś o 18:00 na jego kanale pojawi się również teledysk do wspomnianej piosenki.

Bomba KRK feat. Macias White Widow, Nowaczkiewicz

Cała trójka niedługo weźmie udział w Move Federation w Gliwicach. Impreza odbędzie się 19 listopada. To pierwsza w Polsce federacja piłkarska, w której zamiast profesjonalnych zawodników drużyny tworzą influencerzy.

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd

– czytamy w opisie wydarzenia.

Tromba radzi sobie całkiem nieźle na rynku muzycznym

Debiutancki singiel Bomby KRK trafił w ręce słuchaczy w maju tego roku. Śmieci Wywóz powstał na bicie Rafała Łosika, a obok gospodarza wystąpił Xayoo jako Zeju POG. Od premiery utwór odnotował ponad dziewięć i pół miliona odtworzeń na Spotify, a teledysk obejrzano ponad siedem i pół miliona razy. 21 września Związek Producentów Audio Video przyznał twórcom Złotą Płytę. Aby rodzimy artysta otrzymał złote wyróżnienie za singiel, musi udowodnić sprzedaż dwudziestu pięciu tysięcy egzemplarzy danego utworu lub przychód wynoszący co najmniej pięćdziesiąt tysięcy złotych.

Macias i reszta White Widow we Wrocławiu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety na Trap Night

W przyszły piątek, 11 listopada odbędzie się wyczekiwany start projektu 730. Wówczas we Wrocławiu odbędzie się Trap Night z udziałem White Widow. Impreza będzie miała miejsce w Studiu P7 The Next Level przy ul. Szewskiej 3A. W trakcie wydarzenia zagrają Karo DJ oraz Krzysztof Polak.

Wejściówki na Trap Night we Wrocławiu znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży znajdziecie już wyłącznie drugą pulę biletów, tak że nie zwlekajcie z zakupem!

Tromba jako Bomba KRK wraca w rapowym wydaniu. Tym razem obok influencera wystąpili Macias i Nowaczkiewicz. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Tromba z nowym utworem Dziś o […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →