kadr z teledysku „Beef"

White Widow to ekipa, z którą lepiej nie mieć “Beefu”


09 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ekipa White Widow publikuje kolejny singiel. Tym razem raperzy przestrzegają przed wejściem im w drogę.

White Widow waleczni jak nigdy

Po dołączeniu do majorsa White Widow sukcesywnie wydają kolejne utwory. Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował Beef, który po południu doczekał się teledysku. Za produkcję bitu odpowiada Jan Sarba z kolektywu Nolyrics, natomiast mix i mastering wykonał Pazzi.

Zobacz: White Widow i vkie stworzyli Bej anthem

Autorem teledysku jest AKTV.13, który ściśle współpracuje z łodzianami oraz z ich zaprzyjaźnionymi twórcami, jak Rusina czy vkie.

White Widow – Beef

Od oficjalnego dołączenia Białej Wdowy do Warner Music Poland minęło blisko pół roku. Pierwszy singiel wydany pod banderą majorsa – Cookin Up – ukazał się 21 kwietnia. Od tamtego momentu teledysk obejrzano ponad dwa miliony razy. Oprócz debiutanckiego numeru oraz dzisiejszej premiery łodzianie wydali jeszcze Bej anthem z udziałem vkiego oraz Parę głów dalej. Obie piosenki przekroczyły milion wyświetleń. Na razie ani wytwórnia, ani artyści nie podali orientacyjnej daty wydania debiutanckiego materiału.

Obecnie na dyskografię WW składa się zaledwie jedno wydawnictwo. Zeszłoroczne WEBIDEMIC zawiera piętnaście utworów, trwających łącznie prawie pięćdziesiąt minut. To właśnie za sprawą wspomnianej płyty, a także dzięki sukcesowi takich singli jak Click Clack oraz RIP King Von, wzrosło zainteresowanie Kosiorem, Maciasem, Barym i Chlopcem. Mimo braku jawnej deklaracji dotyczącej kolejnej płyty, miesięcznie na Spotify ekipa skupia wokół siebie ponad czterysta tysięcy słuchaczy.

White Widow – WEBIDEMIC – odsłuch albumu

Macias bije się nie tylko w teledyskach

17 września w Arenie Gliwice odbędzie się czwarta edycja High League. Jedną z zaplanowanych walk jest pojedynek Maciasa z podopiecznym Malika Montany – Josefem Bratanem. Pod ostatnią wzmianką o walce w mediach społecznościowych rapera swoje poparcie wyrazili tacy twórcy jak Filipek, Feno czy Frosti.

Ekipa White Widow publikuje kolejny singiel. Tym razem raperzy przestrzegają przed wejściem im w drogę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins White Widow waleczni jak nigdy Po dołączeniu do majorsa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →