kadr z teledysku „Bej anthem"

White Widow i vkie stworzyli „Bej anthem”


19 lipca 2022

Podziel się newsem:

White Widow nie przestają publikować kolejnych singli. Tym razem ekipa przedstawiła Bej anthem z udziałem vkiego.

White Widow z vkiem prezentują nowy hymn

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel łódzkiej ekipy. W Bej anthem, oprócz zawodników White Widow, wystąpił także zaprzyjaźniony z nimi vkie. W południe na kanale grupy pojawił się teledysk autorstwa AKTV.13, który również znany jest m.in. ze ścisłej współpracy ze wspomnianymi raperami.

White Widow feat. vkie – Bej anthem

Zobacz: White Widow są już Parę głów dalej. Łódzka ekipa z nowym singlem

Bej anthem to trzeci singiel zespołu od dołączenia do Warner Music Poland. Do tej pory WW przedstawili się w majorsowych barwach dzięki piosence Cookin up, a na początku lipca opublikowali Parę głów dalej. Teledyski do obu utworów nakręcił AKTV.13.

White Widow i vkie podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lech Polish Hip-Hop Festival wraca do Płocka po dwóch latach nieobecności. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Wydarzenie zaplanowano między 11 a 13 sierpnia. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy zobaczymy na żywo ponad stu artystów. Wśród nich znaleźli się również autorzy Bej anthem. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

White Widow nie przestają publikować kolejnych singli. Tym razem ekipa przedstawiła Bej anthem z udziałem vkiego. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex White Widow z vkiem prezentują nowy hymn […]

White Widow i vkie zagrają podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →