kadr z teledysku „Mamacita"

Oliwce Brazil znowu się oberwało. Tym razem krytycznych słów nie szczędził Sobota


14 czerwca 2022

Podziel się newsem:

W najnowszym wywiadzie Sobota skierował kilka krytycznych zdań w kierunku protegowanej Smolastego. Raper uważa, że Oliwka Brazil ma żenujący przekaz.

Sobota o Oliwce Brazil: „Jakby moją córkę miała wychowywać Oliwka, to by się jakieś ku*wisko odchowało”

Wczoraj na YouTube trafił najnowszy wywiad z Sobotą i jego żoną przeprowadzony przez redaktorkę redakcji TVreklama. Jednym z wątków poruszonych w trakcie rozmowy był stosunek rapera do postaci i twórczości Oliwki Brazil. Autor Homo Sum nie krył negatywnego podejścia do protegowanej Smolastego. W ostatnim czasie raperkę zaatakowała również reprezentantka podziemia Paula w singlu Gucci klapki.

Zobacz: Oliwka Brazil zaatakowana: „Ona chce być kokieterką, a wyszło, że jest błaznem”

Sukcesy odniosło parę osób, ale czy to jest odkrycie? Trudno powiedzieć. Nie jest to odkrycie dla mnie. Dla mnie totalnie nie idzie to w takim kierunku, w którym bym chciał. Nie chciałbym, żeby dzisiejsza popularna muzyka hip-hopowa wychowywała moje dzieci. Przekaz jest żenujący. Na dzień dzisiejszy cieszę się, że nie mam córki, tylko syna, bo jakby moją córkę miała wychowywać Oliwka Brazer, czy tam Brazil, no to ku*wa, to by się jakieś ku*wisko odchowało. No umówmy się. A na tym mi nie zależy

– powiedział Sobota.

Oliwka Brazil – Kokieterka

Oliwka Brazil zagra na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W tym roku giżycka impreza Mazury Hip Hop Festiwal obchodzi dwudziesty jubileusz. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! 

Wśród zaproszonych artystów znalazła się również Oliwka Brazil. Oprócz raperki na giżyckiej scenie pojawią się również m.in. Diho i Malik Montana, Guzior, Pezet, Szpaku, RusinaYoung Leosia, Słoń, Gibbs, Białas czy Tede.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę

– czytamy w opisie wydarzenia.

W najnowszym wywiadzie Sobota skierował kilka krytycznych zdań w kierunku protegowanej Smolastego. Raper uważa, że Oliwka Brazil ma żenujący przekaz. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Sobota […]

Oliwka Brazil na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →