kadr z teledysku "Tyson Fury"

Smolasty krytykuje zachowanie Oliwki Brazil


08 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W ostatnim wywiadzie Smolasty odniósł się do napiętej sytuacji między Oliwką Brazil a Young Multim. Autor Ghetto Playboy nie kryje, że w jego opinii Oliwce “wyje*ało ego”.

Smoła nie popiera działań Oliwki Brazil

Wczoraj na Kanale Sportowym odbył się kolejny odcinek Hejt Parku. Tym razem gościem Krzysztofa Stanowskiego był Smolasty. W trakcie ponad dwugodzinnej rozmowy jeden z fanów artysty zapytał go, co sądzi o sytuacji między jego podopieczną a Young Multim. Smoła nie krył, że nie popiera słów Oliwki Brazil. Artysta wyznał przed kamerami, że według niego autorce Big Mommy “wyje*ało ego”.

Uważam, że Oliwce wyje*ało ego. Myślę, że większości dziewczyn, które w tak krótkim czasie osiągnęły sukces takiego rozmiaru, ego również by wypie*doliło. Gdy zobaczyłem jej instastory, złapałem się za głowę.

Kiedy Oliwka wydała pierwszy numer, Multi był zajarany tym kawałkiem. Gdy wydała drugi również powiedział, że spoko. Nagrała trzeci i czwarty – trochę mniej się spodobały. Był hejt, że nawija ciągle o seksie. W pewnym momencie, gdy Oliwka zobaczyła, że Multi hejtuje jej numer, pocisnęła go i zdyskredytowała.

Do niedawna wspierałem nowe rzeczy muzyczne Multiego. Aktualnie mamy neutralne grunty. Dla mnie Oliwka jest jak siostra, więc w pewnym sensie muszę jej bronić, jakby nabroiła w szkole. Nasze wspólne spotkanie po koncercie w Słupsku, o którym mówił Boxdel i on sam przebiegło w bardzo merytorycznym, nieagresywnym klimacie. Zbiliśmy piątkę, ale to nie była piątka na zasadzie „o dalej się bardzo lubimy” tylko piątka na zasadzie „on rozumie, że ja muszę bronić swojej siostry” a ja, że „nie mieliśmy nigdy spiny, ale wie, że muszę stanąć za nią”.

Sądzę, że Oliwka powiedziała dużo złych, nieprawdziwych rzeczy. M.in., że Multi ma mniejszy majestat muzyczny – ma większy. Powiedziałem jej wprost, że jej odje*ało. Ma olbrzymi talent muzyczny, podałem jej rękę i zawsze będzie miała u mnie wsparcie, natomiast boli mnie, że marnuje swój potencjał innymi ruchami.

Zobacz: Smolasty i 730 Huncho piją za lepszy czas, podobnie jak Wilki

Smolasty odniósł się również do ogólnej działalności Oliwki Brazil. Muzyk wyznał, że nie jest w pełni zadowolony z działań podopiecznej, jednak niedługo doczekamy się kolejnych nowości od niej.

Zamiast siedzieć w studiu i nagrywać cały czas, to jest to jednak dosyć rzadkie i źle mi z tym. W ciągu pół roku zrobiła tak duży peak, jeśli chodzi o popularność, że żadna nowa dziewczyna nie zrobi takiego w ciągu dekady. Jestem pewien.

Powiedziałem na koncercie, że będzie odpowiedź Oliwki, ale to nie będzie diss. Trochę zleakuję co ma być, mimo że nie powinienem. W tym kawałku jest przyznanie się do błędu Oliwki. Pierwszy raz w życiu! Oliwka w tym numerze odpowiada na kilka argumentów Multiego, natomiast nie obraża go personalnie. Większość tekstu w ogóle nie jest o nim. Jest tam parę fajnych, pokornych tekstów.

Oliwka jest teraz podczas przemiany, nie chce wymieniać ksyw raperów, którzy się odkleili po pięciu minutach sławy, ale zaufajcie mi, że każdemu może się zdarzyć. Sami nie wiedzielibyście, jak się zachować będąc tylko sześć miesięcy na scenie, kiedy jedni cię kochają, drudzy nienawidzą. To jest ciężkie dla psychy. Sam to przechodziłem i wiem, jak jest.

– powiedział

Smolasty – Tyson Fury

Smolasty i Oliwka Brazil zagrają podczas Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 11 a 13 sierpnia na Plaży nad Wisłą przy ul. Rybaki w Płocku odbędzie się jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach nieobecności spowodowanej pandemią koronawirusa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona. Pierwszą pulę wyprzedano.

Organizatorzy imprezy przedstawili już kilkudziesięciu artystów, którzy pojawią się na plaży w Płocku. Zaznaczają jednocześnie, że to nie koniec ogłoszeń. W dotychczasowym line-upie znaleźli się: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe, Tede, Pezet, Bedoes, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Belmondawg, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x Serca

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zachęcają włodarze imprezy.

W ostatnim wywiadzie Smolasty odniósł się do napiętej sytuacji między Oliwką Brazil a Young Multim. Autor Ghetto Playboy nie kryje, że w jego opinii Oliwce “wyje*ało ego”. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →