kadr z teledysku „Bon appetit"

ReTo zapowiada kolejny album w tym roku. Tym razem raper stawia na solowe wydawnictwo


26 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dopiero co ReTo wydał wspólny album z Wróblem i ZetHą, a już zapowiada kolejny materiał. Reprezentant chillwagonu zdradził pierwsze szczegóły.

ReTo zwiększa częstotliwość wydawania płyt. W tym roku czeka nas solówka rapera

Wczoraj w godzinach nocnych na Instagramie ReTo pojawił się post, w którym raper poinformował o dalszych planach wydawniczych. Jak przekonuje członek chillwagonu, jeszcze w tym roku otrzymamy jego kolejną solową płytę. Na zdjęciu wykonanym w studiu Nobocoto oprócz Igora widać również m.in. Wróbla – współautora Bon Appetit.

Zobacz: ReTo i ZetHa życzą Bon Appetit. Wspólny album niespodziewanie pojawił się w sieci

Wspólny krążek Zeciaka, Wróbla i ReTo ukazał się niespodziewanie 25 marca. Na płycie znalazło się dziewięć premierowych piosenek, a oprócz gospodarzy na albumie pojawił się wyłącznie reprezentant GM2LKronkel Dom. Bon Appetit to również bezpośredni następca ostatniej solowej płyty rapera zatytułowanej W Samo Południe, która ujrzała światło dzienne w październiku zeszłego roku.

ZetHa x Wróbel x ReTo – BON APPETIT – tracklista albumu

  1. Bon appetit
  2. Aspen
  3. Bogowie nocy
  4. Łobuz
  5. Loca feat. Kronkel Dom
  6. Party2022
  7. Tak jak my
  8. Odurzeni
  9. Dym

BON APPETIT nie odnosi się do tematyki kulinarnej. Tytuł jest symboliką połączeń składników, które choć na pozór wydają się chaotyczne, finalnie dają spójną całość. Tak też opisują pracę przy tym albumie jego twórcy. Koncepcja stworzenia wspólnego krążka pojawiła się już jakiś czas temu w głowach chłopaków. Pomysł musiał odleżeć w spiżarni, a gdy już odpowiednio dojrzał, można było go wyjąć ze słoika i przygotować do podania.

– informowało spacerange wraz z premierą płyty.

ZetHa x Wróbel x ReTo – BON APPETIT – odsłuch albumu

Dopiero co ReTo wydał wspólny album z Wróblem i ZetHą, a już zapowiada kolejny materiał. Reprezentant chillwagonu zdradził pierwsze szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM ReTo zwiększa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →