ReTo pobijając kolejny rekord pomaga zwierzętom


19 lutego 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Zsumowana liczba wyświetleń i przesłuchań jednego z singli autorstwa ReTo przekroczyła 38 milionów. Dzięki temu do rąk rapera trafiła Diamentowa Płyta, a sam zainteresowany wyróżnienie to uczcił w wyjątkowy sposób.

ReTo otrzymał Diamentową Płytę za singiel Billy Kid. Wpłynęły na to milionowe odsłony numeru zarówno na YouTube, jak i na platformach streamingowych. Niesamowicie popularny utwór wyprodukował Kubi Producent, a słuchacze pierwszy raz usłyszeć mogli go przed siedmioma miesiącami. Prowadzącą do “diamentu” drogę Billy Kid przebył zatem w rekordowym tempie. Z tej okazji ReTo przygotował dla fanów niespodziankę, która wiąże się jednak z bardziej szczytnym celem.

ReTo – Billy Kid

ReTo przekazuje środki fundacji pomagającej zwierzętom

W związku z przyznaniem singlowi Billy Kid statusu Diamentowej Płyty, ReTo przygotował dla fanów niespodziankę w postaci sprzedaży merchu dedykowanemu temu singlowi. Co jednak istotniejsze, 20% ze sprzedaży między innymi koszulek i bluz, trafi do Fundacji Centaurus, zajmującej się ratowaniem koni oraz innych zwierząt domowych. Kolekcja związana z singlem Billy Kid dostępna jest na stronie www.chillwagon.pl. O osiągnięciu ReTo i uruchomionej w skutek niego akcji charytatywnej poinformowała natomiast agencja Chillwagon.co, do której raper należy:

Billy Kid diamentowym singlem! Utwór uzyskał ten status w rekordowo krótkim czasie. Gratulujemy @reto_synku @kubiproducent. Z tej okazji na www.chillwagon.pl znajdziecie limitowany merch oraz print zdjęcia pochodzącego z sesji, którą zorganizowaliśmy z tej okazji. Każdy print będzie podpisany przez ReTo oraz Wojtka Koziarę. Ilość ściśle limitowana: 300 sztuk.
20% wpływów ze sprzedaży printa przeznaczymy na rzecz Fundacji Centaurus zajmującej się ratowaniem koni oraz innych zwierząt domowych”.

Billy Kid zapowiada nadchodzący projekt Chillwagonu

Zaprezentowanym w lipcu, a obecnie diamentowym już, singlem Billy Kid ReTo zapowiedział swój nowy, nadchodzący album. Nadal jednak, o trzecim solowym wydawnictwie autora płyt KRUK oraz BOA, nic nie wiemy. Raper, dziękując za odbiór singla Billy Kid, ujawnił jedynie, że premiery nowej płyty spodziewać można się w pierwszej połowie 2021 roku.

@kubiproducent zrobiliśmy to byku
Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu, wszystkim fanom i słuchaczom. Obiecuję że nie zawiodę, już niedługo drugi singiel, a płyta jeszcze w pierwszej połowie 2021.

Licznik wyświetleń i odsłuchów singla “Billy Kid” przekracza liczbę 38 milionów, a raper uruchomia akcję charytatywną.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →