ReTo zmienia wytwórnię, ale to wcale nie oznacza końca współpracy z NewBadLabel

Obserwuj nas na instagramie:

ReTo poinformował swoich fanów o zmianie wytwórni płytowej. Raper postanowił pójść “na swoje”. Jednak to wcale nie oznacza końca współpracy z NBL.

ReTo przechodzi na swoje

Wczoraj wieczorem ReTo za pośrednictwem Instagrama, poinformował swoich fanów o zmianach, jakie nastąpią w jego muzycznej karierze. Raper pożegnał się ze swoją macierzystą wytwórnią – NewBadLabel.

Nakładem wytwórni powołanej do życia przez Borixona, ReTo wydał minialbum Good7uck, czy mixtape DAMN. Co najważniejsze jednak, pod szyldem NBL ukazały się dwa pełnoprawne albumy – K R U K, oraz BOA, który otrzymał status Platynowej Płyty.

ReTo – UA

Jednakże w rozstaniu rapera z NBL nie powinniśmy doszukiwać się żadnych afer. Decyzja Igora podyktowana jest chęcią pójścia na swoje i spróbowania zbudowania własnej marki, jaką ma być projekt DzikaKorea. To właśnie pod tą nazwą ukazał się długo wyczekiwany album ReTo i Borixona420024.

ReTo, Borixon – 420024 – odsłuch albumu

Natomiast odejście od wydawnictwa muzycznego, wcale nie oznacza końca współpracy, bowiem ReTo z NBL będzie działał na płaszczyźnie odzieżowej. W rozległym wpisie, raper poinformował, że domykana jest właśnie kolekcja Blind Wear, o której szczegółach dowiemy się niebawem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Cześć wszystkim. 👋🏻 Chwile mnie tu nie było, a przynajmniej nie z taką częstotliwością jak wcześniej. Chyba było mi to potrzebne, choćby po to żeby przewietrzyć głowę i ogarnąć parę kwestii z życia prywatnego, które w pewnym okresie mocno zaniedbałem na rzecz twórczości. Na pewno zagłębię się w ten temat nieco mocniej ale pozwólcie, że może nie teraz i tu, w tym poście a między wierszami w nadchodzących, nowych numerach ode mnie. W międzyczasie pożegnałem się z moją macierzystą wytwórnią, jednak nie wietrzcie w tym żadnych spisków – po prostu, naturalna kolej rzeczy. Doszło do tego w jak najbardziej koleżeńskich stosunkach z zamiarem kontynuowania współpracy jednak już w odmienionej formie. Chociażby właśnie razem z NBL jesteśmy na etapie finalizowania prac nad nową kolekcją Blind Wear, ale o tym więcej niedługo. Wiele razem osiągnęliśmy i zawsze będę za to bardzo wdzięczny. Przyszedł jednak moment na mojej drodze i w mojej twórczości, w którym stwierdziłem że potrzebuje zmian, dużego kroku w przód, czegoś co pozwoli mi pokazać że stać mnie na więcej – zarówno moim odbiorcom jak i samemu sobie. Stąd pomysł by się usamodzielnić i pójść na swoje. Od tej pory znajdziecie mnie pod szyldem brandu DzikaKorea, gdzie będziecie mogli śledzić moje dalsze poczynania, te muzyczne i niemuzyczne. Duże rzeczy przed nami. Pierwszy singiel pt. “Billy Kid” już o północy na streamach. Na stories znajdziecie link do opcji pre-save. Premiera teledysku na moim kanale YT ReTo DzikaKorea już jutro o 14:00. Do usłyszenia, R.

Post udostępniony przez billy (@reto_synku)

Jednocześnie z zapowiedzią nowego wydawnictwa, otrzymaliśmy także nowy numer pod tytułem Billy Kid, który zapowiada nowy album piastowskiego rapera. Produkcją singla zajął się Kubi Producent, natomiast za klip odpowiada niezawodna ekipa HDVSCM.

ReTo – Billy Kid

Co dalej z NewBadLabel?

Nie jest to żadna tajemnica, że Borixon obecnie skupia się nad rozwojem chillwagonu. To właśnie wokół tego projektu tworzona jest cała infrastruktura wydawnicza.

Oprócz Borixona i ReTo, w skład wytwórni wchodził także Blacha, jednak możemy się spodziewać, że niebawem i on opuści jej szeregi. Zatem jaka przyszłość czeka NewBadLabel? Wydaje mi się, że marka NBL obecnie skupi się nad produkcją odzieży, natomiast jeżeli chodzi o stronę wydawniczą, to w całości przejmie ją chillwagon.

ReTo poinformował swoich fanów o zmianie wytwórni płytowej. Raper postanowił pójść “na swoje”. Jednak to wcale nie oznacza końca współpracy z NBL. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins ReTo przechodzi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →