grafika promująca na YouTube

ReTo publikuje klip do „Blasku” i zdradza plany na przyszłość


19 listopada 2021

Podziel się newsem:

ReTo dalej promuje najnowszy album pt. W Samo Południe. Raper opublikował teledysk do Blasku i poinformował o dalszych planach.

Kolejny teledysk z W Samo Południe

Najnowszy album od ReTo ukazał się w październiku tego roku. Zawodnik chillwagonu z okazji przyznania przez ZPAV platynowego wyróżnienia postanowił podziękować fanom, publikując teledysk do Blasku na bicie Raff J.R. Za wideo odpowiada ekipa H D S C V M, z którą autor albumu W Samo Południe współpracował wielokrotnie na przestrzeni lat. Aby otrzymać platynową płytę w Polsce należy sprzedać ponad trzydzieści tysięcy egzemplarzy.

ReTo – Blask

Raper zdradza plany na przyszłość

Tuż po premierze teledysku ReTo zapowiedział na swoim profilu instagramowym, że następca W Samo Południe powstaje. Fani rapera mogą więc liczyć na nowy materiał od Igora szybciej niż w wypadku październikowej premiery. Ostatnia płyta ReTo pojawiła się na rynku muzycznym ponad trzy lata od premiery jej poprzedniczki, tj. BOA.

ReTo ruszył w trasę

Od początku listopada ReTo rozpoczął W Samo Południe Tour. Autor Blasku zagrał już w Katowicach i Krzyżanowicach. Dziś zagra w Koszalinie, a jutro w Bydgoszczy. Trasę zaplanowano jeszcze na przyszły rok. Bilety można kupić na Biletomat.pl. Gdański oraz warszawski koncert razem z raperem z chillwagonu zagra Guzior prezentując na scenie materiał z Pleśni.

ReTo – W Samo Południe Tour

19 listopada – Koszalin
20 listopada – Bydgoszcz
25 listopada – Wrocław
26 listopada – Przytkowice
27 listopada – Łódź
09 grudnia – Kraków
10 grudnia – Gdańsk
11 grudnia – Poznań
17 grudnia – Warszawa
18 grudnia – Szczecin
19 grudnia – Toruń
14 stycznia – Lublin
15 stycznia – Rzeszów
22 stycznia – Bydgoszcz

Zobacz: ReTo ujawnił kolejnych gości z wersji deluxe W samo południe

Osoby powyżej 13. roku życia mogą wejść na teren imprezy wyłączenie za pisemną zgodą rodzica. Osoby poniżej tego wieku muszą stawić się z pełnoprawnym opiekunem. Opiekun również musi posiadać bilet uprawniający do wejścia na koncert.

ReTo - W samo południe - okładka płyty, recenzja
okładka albumu W Samo Południe ReTo, chillwagon 2021

ReTo dalej promuje najnowszy album pt. W Samo Południe. Raper opublikował teledysk do Blasku i poinformował o dalszych planach. Kolejny teledysk z W Samo Południe Najnowszy album od ReTo ukazał się w październiku tego roku. Zawodnik chillwagonu z okazji przyznania przez ZPAV platynowego wyróżnienia postanowił podziękować fanom, publikując teledysk do Blasku na bicie Raff J.R. […]

ReTo | 25 listopada 2021 | Wrocław Akademia Club

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →