fot. Michał Białowąs (@bialoowas)

ReTo i ZetHa życzą „BON APPETIT”. Wspólny album niespodziewanie pojawił się w sieci


25 marca 2022

Podziel się newsem:

Dziś w nocy ukazał się niezapowiedziany wcześniej projekt od SpaceRange. ZetHa i ReTo połączyli siły, wydając wspólnie krążek BON APPETIT.

Członkowie chillwagonu wydali razem album

Płyta BON APPETIT ukazała się na polskim rynku muzycznym bez wcześniejszych zapowiedzi. W momencie pojawienia się albumu na platformach streamingowych ZetHa i ReTo opublikowali dwa teledyski promujące wydawnictwo. Pierwszy z nich to singiel tytułowy. Natomiast drugi z nich nosi tytuł Loca. Oprócz gospodarzy w utworze wystąpił również Kronkel Dom, reprezentant GM2L. Wszystkie podkłady na albumie wyprodukował Wroobel. Za scenariusz, reżyserię i produkcję obu klipów odpowiada AKTV.13.

Zobacz: Dlaczego SpaceRange, a nie chillwagon? Twórcy odpowiadają w instagramowym Q&A

Raperzy niczym szefowie wykwintnej kuchni postanowili podać swoje danie z zaskoczenia, by tak samo jak w przypadku podanego posiłku jego konsumenci, a w tym przypadku słuchacze, mogli skupić się na daniu głównym. Choć w tej sytuacji można je określić jako tłusty deser.

– informują wydawcy.

ReTo / ZetHa feat. Kronkel Dom – Loca

ReTo / ZetHa – Bon appetit

BON APPETIT nie tylko na streamingach

Wspólny krążek Zeciaka i ReTo w całości zadebiutował na platformach streamingowych, jednak o północy wystartowała również przedsprzedaż fizycznych egzemplarzy. Nakład jest ściśle limitowany, a płytę można nabyć wyłącznie w sklepie SpaceRange. Materiał składa się z dziewięciu piosenek, a wysyłka rozpocznie się 29 marca.

BON APPETIT nie odnosi się do tematyki kulinarnej. Tytuł jest symboliką połączeń składników, które choć na pozór wydają się chaotyczne, finalnie dają spójną całość. Tak też opisują pracę przy tym albumie jego twórcy. Koncepcja stworzenia wspólnego krążka pojawiła się już jakiś czas temu w głowach chłopaków. Pomysł musiał odleżeć w spiżarni, a gdy już odpowiednio dojrzał, można było go wyjąć ze słoika i przygotować do podania.

– czytamy w komunikacie prasowym.

ZetHa / ReTo – BON APPETIT – tracklista albumu

  1. Bon appetit
  2. Aspen
  3. Bogowie nocy
  4. Łobuz
  5. Loca feat. Kronkel Dom
  6. Party2022
  7. Tak jak my
  8. Odurzeni
  9. Dym

ZetHa / ReTo – BON APPETIT – odsłuch albumu

Dziś w nocy ukazał się niezapowiedziany wcześniej projekt od SpaceRange. ZetHa i ReTo połączyli siły, wydając wspólnie krążek BON APPETIT. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →