fot. kadr z klipu do „Mamacity” Oliwki Brazil

Oliwka Brazil odbija kierowane w jej stronę zarzuty w nowym singlu


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

W najnowszym singlu Chcę Być Jak Oliwka Brazil raperka odpowiada na najczęstsze zarzuty kierowane w jej stronę. Sprawdź szczegóły.

Odpowiedź na zaczepki

Oliwka Brazil w czasie swojej stosunkowo krótkiej kariery zdążyła stać się jedną z najbardziej krytykowanych artystek na polskiej scenie rapowej. Dużo w tym zasługi jej mocnego wizerunków i tekstów, w których zdecydowanie nie gryzie się w język i często jest mocno kontrowersyjna. W swoim najnowszym singlu Chcę Być Jak Oliwka Brazil raperka odpowiada na najczęściej kierowane w jej stronę zarzuty. Odnosi się do tematu swojej wagi, autentyczności jej postaci, a także słynnych wersów o „pluciu na maczugę”, które komentuje krótko: „seks w tym kraju to j*bane tabu”. Obyło się jednak bez bezpośrednich strzałów w stronę Young Multiego, których spodziewało się wiele osób. Jak Oliwka poradziła sobie z odpowiedzią na zarzuty? Przekonajcie się sami.

Oliwka Brazil – Chcę Być Jak Oliwka Brazil

Oliwka Brazil rusza na festiwale

To lato będzie pierwszą okazją dla Oliwki, by wystąpić na największych rapowych festiwalach. Gdzie będziecie mogli ją zobaczyć? Chociażby podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal, która wystartuje w Giżycku już 14 lipca. Raperki nie ominie także Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, największy polski rapowy festiwal, na którym już teraz ogłoszono blisko 80 artystów, a ich lista jeszcze nie została zamknięta. Otwarcie imprezy już 11 sierpnia. Dla wszystkich chcących wydać mniej pieniędzy, a zobaczyć tylko Oliwkę, raperka zagra także solowe koncerty. Jeden z nich we wrocławskim klubie X-Demon już 14 sierpnia. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

W najnowszym singlu Chcę Być Jak Oliwka Brazil raperka odpowiada na najczęstsze zarzuty kierowane w jej stronę. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Odpowiedź na zaczepki Oliwka […]

Kup bilet na koncert Oliwki Brazil we Wrocławiu!

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →