fot. Kamil Rosiak

O.S.T.R. rusza w trasę koncertową, by przeżyć kolejne „120 minut z życia”. Łodzianin odwiedzi największe miasta w Polsce


20 września 2022

Podziel się newsem:

O.S.T.R. świętuje jubileusz przez cały rok. Łódzka legenda rapu rusza w 120 minut z życia T.O.U.R. składającą się z największych miast w kraju.

O.S.T.R. rusza w 120 minut z życia T.O.U.R.. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Od jubileuszowego koncertu w łódzkiej Atlas Arenie minęło już prawie pół roku. Po wakacyjnym sezonie festiwalowym O.S.T.R. wraca do świętowania ponad dwudziestu lat na scenie.

Zobacz: O.S.T.R. w Łodzi 120 minut z życia: to za mało. Prawie drugie tyle się udało [relacja]

Raper rusza w 120 minut z życia T.O.U.R., podczas której odwiedzi takie miasta, jak Wrocław, Gdańsk, Katowice czy Poznań. Pierwszy koncert odbędzie się już w najbliższy piątek w warszawskim klubie Palladium. Wejściówki na wszystkie koncerty Ostrego w ramach 120 minut z życia T.O.U.R. znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zakupem! W trakcie wydarzeń obok gospodarza wystąpią specjalni goście. Już teraz wiadomo, że łodzianin będzie dzielić scenę z Grubsonem i Sariusem.

O.S.T.R. – 120 Minut z życia T.O.U.R. – sprawdź daty

  • 23 września – Waraszawa – Palladium
  • 08 października – Poznań – B17
  • 14 października – Gdańsk – Teatr Szekspirowski
  • 22 października – Katowice – P23
  • 28 października – Kraków – ICE Congress Centre
  • 04 listopada – Wrocław – Centrum Koncertowe A2

Przeczytaj także: O.S.T.R.: „Całe życie mówiłem, że kariera i sława to efekt uboczny pasji, a nie jej myśl przewodnia” [wywiad]

120 minut z życia tour
fot. materiały prasowe

120 minut z życia T.O.U.R. – zapowiedź trasy

Raper przygotował prezent dla uczestników

Wczoraj w mediach społecznościowych O.S.T.R.-a pojawiła się informacja, że podczas trasy koncertowej będzie można zakupić okolicznościowy mixtape. 042 requiem będzie dostępny wyłącznie w wersji fizycznej na płycie kompaktowej, i to jedynie na stoiskach Asfalt Shopu podczas 120 minut z życia T.O.U.R.

o.s.t.r. 042 requeim
okładka 042 requeim, Asfalt Records 2022

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

O.S.T.R. świętuje jubileusz przez cały rok. Łódzka legenda rapu rusza w 120 minut z życia T.O.U.R. składającą się z największych miast w kraju. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Kup bilety na 120 minut życia T.O.U.R.!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →