fot. Kamil Rosiak

O.S.T.R. – emocje zostaną na zawsze. Historyczne “120 minut z życia” zostało uwiecznione


27 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

O.S.T.R. w kwietniu w łodzkiej Atlas Arenie zagrał wyjątkowy koncert dla dwunastotysięcznej publiczności. 120 minut z życia rapera (które w rzeczywistości trwało dużo dłużej) jest już dostępne dla wszystkich jako aftermovie.

Jeden koncert na milion (byłeś tam?)

9 kwietnia 2022 roku z pewnością zapisze się w pamięci fanów Ostrego, szczególnie jeśli uczestniczyli w legendarnym koncercie na Atlas Arenie. Dwunastotysięczna, rozgrzana do czerwoności publika, liczni goście, O.S.T.R. w wyśmienitej formie i de facto, trzy i pół godziny hip-hopowej uczty. 120 minut z życia było czymś więcej niż koncertem. Było wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju. Było doświadczeniem, którego już się nie straci.

Są koncerty, które przechodzą do historii. Ten występ Adama Ostrowskiego był niewątpliwie jednym z nich.

Przeczytaj: O.S.T.R. w Łodzi „120 minut z życia”: to za mało. Prawie drugie tyle się udało [relacja]

O.S.T.R. 120 minut z życia aftermovie
fot. Kamil Rosiak

Wydarzenie zostało uwiecznione na aftermovie – widać na nim chwile wzruszenia, widać energię oraz całą gamę emocji, przekazywanych od gości, zgromadzonego tłumu i samego Ostrego. Jeśli byliście – poszukajcie tam siebie. Jeśli was nie było – przeżyjcie to tak, jakby was nie zabrakło.

Dziękujemy głównemu winowajcy całego zamieszania – Adam O.S.T.R. – jesteś WIELKI i jak zapewne zobaczyłeś, także ważny dla wielu ludzi, którzy tak tłumnie stawili się w hali! Wszystkim gościom specjalnym – TEDE / Sarius / Paluch / Grubson / Kali / Afront / Hades / Green / Zorak / Haem / Kochan + supportom Eliasz / DŻEJ / LUCK7 + prowadzenie Maestro + całemu Asfalt Records. Wszystkim, którzy brali udział przy powstawaniu tego wyjątkowego wydarzenia. Bez Was, nie byłoby tego legendarnego już koncertu. To były niesamowicie spędzone #120minutzzycia z Wami!

O.S.T.R. #120minutzzycia – Aftermovie

O.S.T.R. – 120 Minut z Życia T.O.U.R – bilety

Show w łódzkiej Atlas Arenie może i było niepowtarzalne, lecz to niejedyna okazja, aby usłyszeć na żywo przekrój twórczości Ostrego. Raper jesienią uda się w minitrasę koncertową, podczas której odwiedzi sześć polskich miast i zaprezentuje bogaty repertuar, obejmujący jego całą bytność na hip-hopowej scenie. Wejściówki na wszystkie wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

23 września 2022 roku – Warszawa, Palladium – bilety
8 października 2022 roku – Poznań, B17 – bilety
14 października 2022 roku – Gdańsk, Teatr Szekspirowski – bilety
22 października 2022 roku – Katowice, P23 – bilety
28 października 2022 roku – Kraków, ICE Congress Centre – bilety
4 listopada 2022 roku – Wrocław, Centrum Koncertowe A2 – bilety

O.S.T.R. w kwietniu w łodzkiej Atlas Arenie zagrał wyjątkowy koncert dla dwunastotysięcznej publiczności. 120 minut z życia rapera (które w rzeczywistości trwało dużo dłużej) jest już dostępne dla wszystkich jako aftermovie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]


ZOBACZ: 120 minut z życia! O.S.T.R. + goście – Atlas Arena, Łódź

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →