To już pewne, Hodak skończył pracę nad nową płytą


23 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Hodak bardzo mocno wszedł w 2020 rok ze swoim debiutanckim albumem Custom. Raper jednak nie zwalnia tempa i już zakończył pracę nad kolejnym krążkiem.

Reklama

Custom debiutem roku?

Wiele osób w Custom widzi krążek, który spokojnie mógłby zamieść konkurencje w kategorii debiut roku. Ciężko się z tymi głosami nie zgodzić, szczególnie, że debiutancka płyta Hodaka światło dzienne ujrzała w okresie premiery wyczekiwanego Art Brut 2 PRO8L3Mu.

Hodak/2K – 3AM Freestyle

Album Młodego H w żadnym stopniu nie przeszedł niezauważony. Ponadto, kilka miesięcy przed premierą płyty, Hodak dołączył do polskiego oddziału Def Jam Recordings, który coraz to bardziej podbija polski rynek fonograficzny. A to tylko mogło pomóc temu projektowi, jak i samemu raperowi.

hodak
Hodak/2K – Custom – okładka albumu

Debiut Hodaczyny to efekt współpracy pomiędzy raperem, a producentem 2K, który w przeszłości pracował między innymi ze Szpakiem, czy Kizo. W recenzji krążka, którą możecie przeczytać na naszej stronie, napisałem, że pomiędzy Hodakiem, a 2K’em zrodziła wyjątkowa więź, którą słychać w każdym z kawałków na płycie. Ponadto, na Custom usłyszeliśmy także takich gości jak Gedz, Avi, Young Igi, czy nikomu wcześniej nieznany kiler4687.

Przeczytaj: „Młody H unikatowy jak Custom” – recenzja albumu duetu Hodak i 2K


Nowa płyta gotowa!

W poście z podziękowaniami za świetny odbiór Custom, Hodak napisał, że prace nad nowym albumem ruszyły i niebawem możemy spodziewać się nowych utworów.

Jednak wczoraj, Gedz, na swoim Instagramie wstawił post, z którego dowiedzieliśmy się, że drugi album Młodego H jest już gotowy. Sam raper nie skomentował tego w żaden sposób. Jednak jeżeli taka informacja wychodzi od Gedza, który uważany jest za ojca chrzestnego sukcesu Hodaka, to możemy być pewni tego, że album faktycznie jest już gotowy. Pozostaje nam jedynie czekać na tytuł i pierwszy singiel. Co, mam przeczucie, może to wydarzyć się już niedługo.

Natomiast, czas oczekiwania na nowe rzeczy od Hodaka możecie umilić sobie poprzez odświeżenie sobie jego pierwszego wydawnictwa. Album oczywiście dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Jednak jeżeli wolicie nośniki CD, to możecie zamówić Custom, w limitowanej wersji ze strony preorder.pl.

Ponadto, Hodak będzie jednym z raperów, których zobaczymy na tegorocznym Polish Hip-Hop Festivalu. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Hodak/2K – Custom – odsłuch albumu


Przeczytaj także: Rytmy Osiedla #1 – Hodak

Hodak bardzo mocno wszedł w 2020 rok ze swoim debiutanckim albumem Custom. Raper jednak nie zwalnia tempa i już zakończył pracę nad kolejnym krążkiem. Custom debiutem roku? Wiele osób w Custom widzi krążek, który spokojnie mógłby zamieść konkurencje w kategorii debiut roku. Ciężko się z tymi głosami nie zgodzić, szczególnie, że debiutancka płyta Hodaka światło […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.