Hodak kręci klip w Afryce? Wszystko na to wskazuje!


31 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Hodak kręci nowy klip w Republice Południowej Afryki. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że Tymek wspomoże budowę szkoły w Kenii. Przy okazji swojego pobytu w Afryce nakręcił tam klip do utworu Radość. Teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że następny raper udał się do Afryki, aby nakręcić teledysk.

Tymek feat. Nabo Nassib Fonabo – Radość

Hodak kręci klip w Republice Południowej Afryki

Bohater pierwszej odsłony naszego cyklu Rytmy Osiedla, na swoich mediach społecznościowych wstawił zdjęcie na tle górskich szczytów z wymownymi emotikonami. Natomiast na Instagramie artysty zdjęcie zostało zamieszczone z udostępnioną lokalizacją, która wskazuje na Republikę Południowej Afryki, a dokładniej na Kapsztad.

Jeżeli chodzi o to kto zajął się realizacją teledysku, to możliwości jest kilka. W poście zostali oznaczeni Tomek Dobski, a także Krystian Łupiński z kolektywu Warsaw Streets. Jedną z opcji jest także Maciej Pieczykolan z MVP Clips, który enigmatycznie skomentował post rapera. Argumentem przemawiającym za tym, że to akurat on odpowiada za nowy teledysk Hodaczyny może być fakt, że od jakiegoś czasu przebywa w Afryce. Pieczykolan jest bowiem jednym z wolontariuszy w programie Journey Through The Savannah.

Zaskakujące jest również oznaczenie browaru Perła. Być może objęli oni partnerstwo nad powstawaniem klipu. Pytanie tylko, do jakiego utworu z Custom Hodak kręcił teledysk w RPA? Odpowiedź poznamy prawdopodobnie już 10 lutego, ponieważ taka data widnieje w poście.

Hodak/2K – Custom – premiera 06 marca

Custom, to projekt nad którym Hodak i 2K pracują od dłuższego czasu. Produkcja ujrzy światło dzienne już 6 marca nakładem Def Jam Recordings Polska, do którego artyści niedawno dołączyli. Preorder krążka możecie zamawiać ze strony pod tym linkiem.

hodak
Hodak/2K – Custom – okładka płyty

Hodak/2K feat. Avi – Omerta


Przeczytaj: Rytmy Osiedla #1 – Hodak

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Hodak kręci nowy klip w Republice Południowej Afryki. Sprawdźcie szczegóły! Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że Tymek wspomoże budowę szkoły w Kenii. Przy okazji swojego pobytu w Afryce nakręcił tam klip do utworu Radość. Teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że następny raper […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.